Widźmy kształt rzeczy w ich sensie istotnym.

PIS kradnie, kradnie historię zastępując ja propagandą, okrada społeczeństwo z przestrzeni obywatelskiej grodząc barierkami Polskę, okrada Konstytucje uchwalając niezgodne z nią uchwały. Okrada Polki z ich prawa do bycia Obywatelem. Okrada też wręcz z pieniędzy Obywateli rozdając jak leci 500+ czy 300+. PIS nie gospodaruje tylko TRWONI dorobek ostatniego pokolenia. Wbrew swym szumnym zapowiedziom nie staje się gospodarzem Polski tylko sprzedaje Polskę Bankom.

Przesadza mu próg możliwości zadłużenia Polski zapisany w Konstytucji dlatego chce ją zmienić by móc zadłużyć nas jeszcze bardziej.

Pięknym przykładem kłamstwa pisowskiego są te bloki w Białej Podlaskiej opisane w „czarno na białym”. Zamiast budować komunalne mieszkania gdzie czynsz dla mieszkańca wynosił by ok. 350 zł to według tego gotowego już projektu wybudowano mieszkania projekcie mieszkanie +, gdzie najemca płaci 700 złotych za dokładnie takie samo mieszkanie, właścicielem mieszkania jest bank a najemca nie jest chroniony zapisami ustawy o najmie lokatorskim co skutkuje tym że w przypadku eksmisji po trzykrotnym nie zapłaceniu czynszu ma 14 dni na opuszczenie lokalu. I tak zamiast bloków komunalnych, których właścicielem jest miasto mamy własność banku,który ta czy inaczej traktuje ta „miejską tkankę” jako tylko i wyłącznie narzędzie zwroty inwestycji i powiększania swego majątku, kosztem tych mieszkańców tego miasta, którzy nie mieli szczęścia zamieszkać w mieszkaniach komunalnych.

Na czyją więc korzyść działają politycy PiS-u? Tych ludzi co płaca 700 zł zamiast 350zł, czy banku dając mu do ręki narzędzie do „strzyżenia” Obywateli?

Pamiętamy kto wręczał klucze do tych mieszkań +, – Morawiecki, pamiętamy kto wbijał pierwszą łopatę na ich budowie…. – Kaczyński.

Niech więc niech nikt nie twierdzi że ci politycy nie działają na korzyć banków kosztem polskiego społeczeństwa.

Pis po swych rządach zostawi Polskę w ruinie i to jest jedyna prawda z ich kampanii wyborczej.

Widźmy” kształt rzeczy w ich sensie istotnym”, pomiędzy kłamstwami PiS-u szukajmy ich ukrytych celów, zastanówmy się czemu pis tak wspiera oligarchę z Torunia, czemu posługuje się w swej polityce postpezetpeerowskimi aparatczykami. Jaki cel chce osiągnąć ubożąc Polskę i skłócając ją z UE. Komu tak naprawdę służy i kto odnosi polityczne korzyści w Europie i Świecie z polityki, której patronuje Jarosław Kaczyński.

Pis to „wiersz idioty odbity na powielaczu”, a polityka uprawiana przez takich polityków to „w krysztale pomyje”.

Cytaty za:
Kaczmarski, Gintrowski, Łapiński – Autoportret Witkacego

Dodaj komentarz


komentarze 2

  1. Powinni niedługo ogłosić, że jesteśmy dziesiątą najlepszą gospodarką świata, jak ogłoszono za Gierka. Czy ludzie wtedy zastanawiali się nad jak będzie? Było im obojętne. Dopiero braki na talerzu spowodowały niezadowolenie. Żadne tam potrzeby wolności. Jest jak było. A raczej jest gorzej. https://wiadomosci.wp.pl/wyszla-na-jaw-tajemnica-jurgiela-i-swinskiego-lobby-tak-wygladaja-konserwy-z-asf-6269066281588353a

    https://wiadomosci.onet.pl/kraj/krzywda-monarchow/ksh8jzs

    https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/mariusz-blaszczak-zwolnil-inspektora-marynarki-wojennej-oto-powod/9vh7eyh Prawda jak we wczesnym PRL musi być ukarana. A kto nie wierzy w bajdurzenie mini stra, ten pozna jego możliwości i jego głupotę.