Polityka prywatności

Każda osoba korzystająca z serwisu Dywagacje jest anonimowa chyba, że sama zdecyduje się ujawnić swoją tożsamość. Poza danymi potrzebnymi do logowania żadne inne informacje o użytkownikach nie są zbierane i udostępniane  osobom trzecim. Serwis nie jest także sprzężony z żadnym innym serwisem śledzącym lub zbierającym dane o użytkownikach.

Nie są zbierane i nie są analizowane informacje, takie jak nazwy domen, z których łączą się użytkownicy serwisu, ilość odsłon stron, ilość wizyt itp. Informacje dotyczące numerów IP korzystających w jakikolwiek sposób z serwisu zbiera tylko system statystyk, który podaje nr IP wraz z liczbą wejść z tego IP w ciągu dnia.

Plik(i) ciasteczek, zwane cookies nie przechowują żadnych danych osobowych ani innych informacji zebranych od użytkowników. Służą wyłącznie do identyfikacji sesji przeglądarki, dzięki czemu nie jest wymagane każdorazowe logowanie się do systemu przez użytkownika posiadającego konto w serwisie i są zapisywane na komputerze użytkownika. Te pliki można usunąć w opcjach przeglądarki.

Użytkownicy publikują treści na swoją odpowiedzialność i nic nie jest usuwane. Po zakończeniu współpracy wszystkie opublikowane wpisy i komentarze pozostają.

Nie odpowiadam za politykę prywatności serwisów zewnętrznych, do których bezpośrednie linki znalazły się w notkach lub komentarzach.

Wszelkie adresy poczty elektronicznej, związane z korespondencją adresowaną do mnie będą wykorzystywane wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi.

W przyszłości powyższe zasady mogą ulec zmianie. W takim przypadku poinformuję o tym użytkowników na tej stronie.