Bulwersująca sprawa

Fakt donosi, że

Paweł Chruszcz był bardzo aktywnym społecznie radnym Głogowa. Angażował się m.in. w bulwersującą sprawę znęcania się nad przedszkolakami w Zielonym Przedszkolu i w ujawnienie przekroczenia norm trującego arsenu w powietrzu. W środę wieczorem ślad po nim zaginął. Jak dowiedział się Fakt24, polityk mógł trafić na trop poważnej afery. W czwartek przed 14.00 otrzymaliśmy tragiczną wiadomość – radny nie żyje.

Paweł Chruszcz trafił na trop afery, w którą mogą być zamieszani miejscy urzędnicy. Właśnie w środę dotarł do ważnych dokumentów, z których wynikało, że jedno z prywatnych przedszkoli w Głogowie otrzymało ogromną dotację na swoją działalność, a 900 tys. zł za wykup budynku rozłożono na raty na 5 lat. W papierach trafił na trop wielu nieprawidłowości, o których nasz informator na razie nie chciał mówić. Zaznaczył jednak, że Paweł Chruszcz był już w tej sprawie umówiony z agentem CBA. Na spotkanie nie dotarł.

Czy to już któryś tam świat? Czy oprócz codziennych doniesień o gwałtach, wypadkach drogowych na autostradach, przemocy wobec dzieci, zaginięć dzieci (ponad 4 tys.rocznie), będziemy dowiadywać się o zbrodniach?

Dodaj komentarz


komentarze 3

    1. Gdy postawić dwie sprawy przeciwko sobie; Kamuflowane zabicie by złapać zabójcę i bajdurzenie „dziennikarza”, to ten ostatni wychodzi na id…. (bez inwektyw, proszę)… na durnia, tępego, bezmyślnego faceta.

      1. Niestety, radio Tok (zapłać żeby posłuchać) zaczyna pukać w dno od spodu. I to coraz słabiej w miarę jak się pogrąża. A ponieważ na nijakie radio jest zapotrzebowanie, ponieważ większą część społeczeństwa podczas myślenia odczuwa ból nie do zniesienia, to słuchalność rośnie. Bo to radio zadowoli nawet radiomaryjnych w wersji light, którzy chcą posłuchać księdza, ale już modlitw lub mszy niekoniecznie. No i te reklamy co 20 minut są bardzo atrakcyjne. Do studia oprócz księży są zapraszani koledzy redakcyjni, co gwarantuje bezstronność i fachowość zarazem.