A ty maszeruj, maszeruj, głośno krzycz

Nasz ukochany, mianowany przez swoich towarzyszy na stanowisko lidera przywódca opozycji, ma pomysł na nową, lepszą Polskę. Ale ponieważ obowiązuje rejonizacja, więc Wszyscy, którzy marzą o takiej Polsce dzisiaj, tutaj, w Poznaniu, zapraszam na wielki marsz, który zorganizujemy 18 maja w Warszawie. Zapraszam jako Koalicja Obywatelska. Zapraszam was z Wielkopolski, z Pomorza i z Podlasia. Was nauczycieli i was niepełnosprawnych. I was w mniejszości i w większości. Zapraszam młodych i starszych. Zapraszam wszystkich, którzy chcą wolnej, europejskiej Polski.

W marszu powinni wziąć udział w pierwszym rzędzie osoby z nadwagą, ponieważ ruch dobrze im zrobi. Albowiem sam gigantyczny przywódca najwidoczniej nie wierzy, że tych, którzy wierzą w wolną, europejską Polskę pod jego światłym przewodem wystarczy do zapewnienia frekwencji. Niezrozumiały jest tylko głupkowaty uśmiech gdy mowa o mniejszościach i starszych. Ale może to tylko taki tik nerwowy Jednak marsz to dopiero pierwszy krok w na drodze do celu. o czym nasz ukochany przywódca duka swą opozycyjną polszczyzną bez ogródek zapewniając, że kolejny nasz wielki wybór, kolejny krok ku wymarzonej Polsce przyszłości. Ten krok będzie w głosowaniu 26 maja. I wtedy zwyciężymy.

Nosz kurwa doczekać się nie mogę!

Dodaj komentarz


komentarze 3

  1. Ostatnie spotkania KE pokazały jak niefortunny był wybór Schetyny. Mówca z niego tragiczny!!! Przywódca beznadziejny!!!! Wizjoner zerowy!!! Jedyne co troszkę mu wychodzi, to odnoszenie się do działań PIS. A co z propozycjami rozwoju? Co z usuwaniem najróżniejszych patologii? Może będzie o tym przed jesiennymi wyborami, ale….. radochy nie ma.