„Każdy naród zasługuje na taki rząd, jaki toleruje!”

Tolerujesz minister EDUKACJI, która z wiary usiłuje zrobić naukę? A może jesteś dumny z rekonstrukcji rządu i że Macierewicz nie jest już ministrem obrony? Kupiłeś podmiankę na Błaszczaka? I pewnie jesteś dumny z obecnego premiera i pewnie w cichości żałujesz, że Szyszko już nie tnie? No ale chyba nie płaczesz po utraconej broszce, przecież to „dobra zmiana”.  Itd., itp.

Tolerujesz rząd niszczący sądy i prawo, rząd podległy treserowi kota, twoja decyzja i twój wybór.

Nie zdziw się jednak gdy inni będą cię mieli za zwykłą świnię, gdy będziesz stał w milczącym tłumie tych, którzy „nic przecież nie zrobili”.

Pamiętaj „Każdy naród zasługuje na taki rząd, jaki toleruje!”, za te słowa kiedyś kogoś zabito, zabito w majestacie „prawa” i przy milczeniu bezmyślnej i bezrefleksyjnej większości. Nie miej pretensji do rządu, że jest taki jaki jest, przecież go tolerujesz.

Tak, ty zasługujesz na PiS. Zasługujesz na to by obarczać cię odpowiedzialnością za to co robi i co mówi ten rząd.

To ciebie rozliczą za jego grzechy i za twoje zaniechania. Rząd się kiedyś zmieni, ty i syf jaki on po sobie pozostawi pozostaniecie.

Jedyną osobą do jakiej możesz mieć pretensje o to, jesteś Ty sam.

Przecież jesteś suwerenem, to TY DECYDUJESZ.

28.02.2018
Villk

W kontekście: Koniec Białej Róży. „Żydzi to też ludzie”, „Każdy naród zasługuje na taki rząd, jaki toleruje!”. Za takie ulotki 75 lat temu stracono w Niemczech antynazistów

Dodaj komentarz