Zebranie Rodziny Radia Maryja?

Dzisiejszy wiec przed polską ambasadą zorganizowała fundacja Yad Ezer La-Haver, prowadząca w Hajfie dom dla ocalałych z Holokaustu. Uczestnicy demonstracji nieśli plakaty z napisem „Żadne prawo nie może wymazać historii” i „To polskie prawo pluje w twarz narodowi izraelskiemu”. Izraelskie media informują, że część demonstrantów weszła nawet na teren polskiej placówki dyplomatycznej.


Antysemityzm zły.
Antypolonizm dobry.
Wróg musi być.
Nie da się wytłumaczyć ani wybaczyć antysemityzmu.
Antypolonizm jest uzasadniony zawsze i wszędzie.
Polska zabroniła demonstracji i sparaliżowała ruch drogowy w rejonie ambasady Israel.
Nienawidzący Polski i Polaków obywatele Israel, często posiadający od niedawna polskie paszporty, bo upoważniają one do otrzymania 100 euro,mogą przed polską ambasadą swobodnie protestować a nawet po terenie ambasady chodzić, bo są u siebie.
Przynajmniej tak uważają.
Palestyńczycy tak nie uważają, ale obywatele Israel zamknęli ich do obozów koncentracyjnych, więc problemu nie ma. Kto by się liczył z brudnymi i głupimi Arabami. Gdyby jakieś wątpliwości dotyczące „brudnych i głupich Arabów, to udostępnię wypowiedzi pewnego pracownika istaelskiego MSZ.
Kto jest na zdjęciu? Spokojni i łagodni staruszkowie. Gdyby nie napisy, to spokojnie moglibyście uznać że to Rodzina Radia Maryja.

Dodaj komentarz


komentarzy 6

 1. @oby.watel; @Smok

  Obydwaj macie rację !!!! napuścić szarych obywateli na innych jest bardzo łatwo. A jeszcze łatwiej, gdy napuszczani są starzy.

  ” Zgodnie z żydowską zasadą: „Twe oko nie będzie miało litości. Życie za życie, oko za oko, ząb za ząb, ręka za rękę, noga za nogę.” Polacy muszą stosować się do żydowskich zasad, bo najwidoczniej swoich nie mają.” To bardzo słuszny i dobry komentarz.

  „Kto jest na zdjęciu? Spokojni i łagodni staruszkowie. Gdyby nie napisy, to spokojnie moglibyście uznać że to Rodzina Radia Maryja.” I ta ocena jest dobra. Bo czyż nie widzieliśmy starych, którzy z różańcami w rękach podniesionych do góry mieli chęć okładać nimi reporterów.

  Do końca nie wiemy „jakie argumenty” spowodowały ten protest. A to że weszli na teren ambasady, to wyłącznie wina Polaków. Bo w każdym kraju, każde państwo strzeże swoich ambasad. A za wszystkim kryje się wymuszanie by Izraelici mogli odzyskiwać utracone majątki.Niemcy wypłacili im wszelkie rekompensaty, także za te utracone dobre, ale co szkodzi wziąć dwa razy? I to Żydzi nie mają wstydu, honoru. Ale dla pieniądza to oni na ogół wstydliwi nie są. A jak są, to bywają biedni.

   

  1. Nie chcę niczego ani nikogo usprawiedliwiać, ale…

   > „… czyż nie widzieliśmy starych, którzy z różańcami w rękach podniesionych do góry mieli chęć okładać nimi reporterów.”

   … sama widzisz, że są tu różnice. Zarówno ilościowa jak i jakościowa.

 2. Tak. To jest najlepszy dowód na to, że jak pies zaszczeka, to trzeba zrobić to samo i tak go obszczekać, żeby mu w pięty poszło. Zgodnie z żydowską zasadą: „Twe oko nie będzie miało litości. Życie za życie, oko za oko, ząb za ząb, ręka za rękę, noga za nogę.” Polacy muszą stosować się do żydowskich zasad, bo najwidoczniej swoich nie mają.

  Problem w tym, że jak ktoś protestuje przeciw głupiej ustawie, to nie znaczy, że jest antypolonistą. Uczestnicy demonstracji nieśli plakaty z napisem „Żadne prawo nie może wymazać historii” i „To polskie prawo pluje w twarz narodowi izraelskiemu”. Nie palili kukły Polaka, nie skandowali antypolskich haseł.

  Sprytni szczują i jątrzą za grube srebrniki. Durnie robią to za darmo. Bogaci dzięki durniom staną się jeszcze bogatsi, a durnie poczują kopniaka tam, gdzie się zwykle kopniaki zasadza.

  Polska: powierzchnia: 312 679 km², ludność 38.000.000, PKB na łeb 12 721 USD
  Izrael: powierzchnia: 22 072 km², ludność 8.000.000, PKB na łeb 32 691 USD

  Pięć razy mniej ludzi w piętnaście razy mniejszym kraju, będącym na dodatek w stanie permanentnej wojny, wytwarza trzy razy więcej niż my. Jesteś pewny, że ktoś będzie się liczył z krajem, który najmniejszy żydowski bank jest w stanie doprowadzić do bankructwa? Jesteś pewny, że jak oplujesz Gołotę, to on nie odważy się wybić Ci zębów?

  1. @Oby.watel
   Gdyby syjoniści dali ogłoszenie o poszukiwaniu rzecznika prasowego. Oceniam Twoje szanse na więcej niż wielkie. Mogą nieźle płacić, a mają z czego bo w budżecie USA jest pozycja na dofinansowanie Israel. Oprócz tego szerokim strumieniem płyną tak pieniądze z innych źródeł. Tylko starym zwyczajem nie pytaj skąd wiem, bo to niska zagrywka.
   Stąd też

   Polska: powierzchnia: 312 679 km², ludność 38.000.000, PKB na łeb 12 721 USDIzrael: powierzchnia: 22 072 km², ludność 8.000.000, PKB na łeb 32 691 USD

   WYTWARZA???? Nie wiem czy to efekt WYTWARZANIA, bo wielka część budżetu Israel to nie jest kasa z wytwarzania. Zapewne nie ma nic  z tym dochodem wspólnego  aktywne coroczne wspomaganie budżetu Israel kwotą 10 milionów dolarów, mniej oficjalny strumień pieniędzy płynący do tego kraju wzorem innych tajnych operacji CIA,  ale też porzucenie Poland na pastwę Stalina oraz związane z tym ponad 40 lat tzw.gospodarki socjalistycznej. Żadnego wpływu na losy Polski nie mieli też wysocy funkcjonariusze PZPR, którzy wyjechali w 1068 roku, a także ci, którzy wyrywali ludziom paznokcie w katowniach UB.

   Tak, każdy żydowski bank może Polin wykończyć.Po to przecież sprzedano polskie banki żeby ich nie było, a te o których piszesz miały tu władzę nieporównywalną z innymi.
   Twój wcześniejszy dowód w postaci Goldmana nie jest dobry, bo to wcale nie jest MAŁY BANK, a największy bank świata po wykończeniu Lehmana. To on wywołał kryzys w 1929 roku, ale też ostatnio tzw.Kryzys Grecki.
   Nawet jeśli uznalibyśmy że jakiekolwiek inne niż żydowskie banki istnieją, to wszystkie posługują się dolarami emitowanymi przez fenicjańską mafię czyli FED. No i należy pamiętać że wszystkie banki działają jako sieć, więc mały czy duży, żadna różnica: najważniejszym bankiem świata jest bank Rothschildów, a jest mało zauważalny…chyba że ktoś spyta skąd się wziął prezydent Francji, albo dlaczego od dawna Sekretarz Skarbu USA to zawsze BYŁY WICEPREZES GOLDMANA.  Obecnie też.
   Dużo by gadać, ale chyba nie warto.Wiesz swoje, ja swoje  i te rozmowy nikogo z nas nie przekonają. Możemy się najwyżej poprzekomarzać.

   1. Gdyby obecna waaadza dała ogłoszenie o poszukiwaniu rzecznika prasowego oceniam Twoje szanse na więcej niż wielkie. W odwracaniu kota ogonem osiągnąłeś stopień mistrzowski. Na każdy polski problem znajdujesz jeden i ten sam zawsze aktualny argument:

    ” A w Ameryce to murzynów biją!”

   2. Dziękuję. Doceniam staranie. Dostrzec jednak można nutkę zazdrości i żalu, że tam płyną pieniądze, a tu nic nie płynie. Że tam kupują za połowę tego, co my. Przecież na cenę nie może mieć wpływu znieważanie sprzedawcy, prawda? Takie po prostu mamy obyczaje, tradycję i każdy powinien to uszanować.

    W jednym muszę, i każdy uczciwy misi, przyznać Ci rację. Gdy piszesz

    Nie wiem czy to efekt WYTWARZANIA

    Niestety, nie tylko tego nie wiesz. Nie będzie dalekie od prawdy stwierdzenie, że to, czego nie wiesz przeważa nad tym, co wiesz. Bo to piszesz nie jest poparte niczym, to tylko albo pobożne życzenia, albo wyssane z palca kłamstwa. Na przykład czystki w 1968 roku dotknęły głównie wyższych uczelni. Polska nauka długo odrabiała straty. Według Twojej teorii na uczelniach wykładali eSBecy wyrywając paznokcie studentom, którzy nie zdali egzaminu.

    Zastanawiam się, czy sam wierzysz w brednie, które wypisujesz.  I dlaczego nie robisz tego tam, gdzie znalazłbyś poklask, uznanie i podziw?

    Cóż mogę w takiej sytuacji? Mogę po prostu ignorować Cię i nie dawać pożywki. Jest nas tu niewielu aktywnych i powinniśmy się wzajem szanować. Nie ma tu sprzątaczki. Jeśli jeden nie potrafi się zachować, to inni powinni to uszanować i go po prostu ignorować. Tak myślę. O to Ci chodzi? Czy masz bardziej dalekosiężne cele i chcesz nam tu na łeb ściągnąć służby?