Antykoncepcja tylko na receptę.

Awaryjna antykoncepcja po przyjęciu 14 lutego (co za symboliczna data) projektu nowelizacji ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej będzie tylko na receptę. Innymi słowy drogie Kobiety witajcie w swym PIEKLE, czyli w Polsce. Od czasów Boya nic się nie zmieniło.

Patriarchalno-religijna zaraza szerzy się, władza zagląda do torebek damskich i decyduje o cudzym ciele, płodności i sexie. Ciekawe kiedy  wpadną na to aby wprowadzić prawny zakaz używania prezerwatyw jako sprzecznych z nauką pewnej religii.

Szanowni rządzący, informuję was, że swymi działaniami powodujecie również LUDZKIE NIESZCZĘŚCIA, swymi rządami doprowadzacie czasem indywidualnych Obywateli do rozpaczy, a bywa że i do tragedii, to z tego typu polityki jak wasza biorą się potem martwe ludzkie płody gromadzone w beczkach po kapuście. To wy prowadząc taką politykę, będziecie odpowiedzialni za samobójstwa niedoszłych młodych matek. Prawo do decydowania o swej płodności jest podstawowym prawem każdego człowieka i pragnę wam przypomnieć że KOBIETA też jest CZŁOWIEKIEM i OBYWATELEM.

Z waszych działań cieszy się jedynie szara strefa usług medycznych i farmakologicznych, to do ich kieszeni pompujecie swymi decyzjami szeroki strumień pieniędzy, tak szeroki jak szeroki jest obraz waszego postrzegania społeczeństwa jako bydła. Kto jest waszym suwerenem? Społeczeństwo, nierozumne bydło czy przestępcy? Antykoncepcje serwujecie na receptę , swą indoktrynację wciskacie nam za darmo.

To jest ta wasza Dobra Zmiana? Według was lepsze jest bydło niż Obywatele? A może wy tyko bydłem umiecie zarządzać i rządzenie Obywatelami w Demokracji jest dla was za trudne? Jeśli tak, to zakażcie jeszcze seksu, masturbacji, mówienia czegokolwiek innego niż powtarzania myśli wodza i samodzielnego myślenia. Choć myślenia powinniście właściwie zakazać całkowicie , bo myślenie samodzielnych Obywateli jest dla takiej władzy jak wasza bardzo groźne i powoduje trojakie  skurcze żołądka – u was skurcze strachu, a u Obywateli skurcze wymiotne oraz ze śmiechu.

 

16.02.2017
villk

 

„Pigułki ellaOne zostały dopuszczone do obrotu w UE w 2009 r. Główny mechanizm działania polega na hamowaniu lub opóźnianiu owulacji. W styczniu 2015 r. Komisja Europejska zezwoliła na dopuszczenie do sprzedaży preparatu ellaOne bez recepty.

Cytat za: Tabletki „dzień po” tylko na receptę
w kontekście: Aborcja ponownie oraz Kurwa mać i Zakaz sexu powinien być wpisany w Konstytucję.

Dodaj komentarz