Wyobraź sobie.

……..=Żyd
Noc kryształowa nie musi być w Berlinie, może być w Ełku, jak daleko jest w przestrzeni i czasie od Ełku do Kielc? A od Monachium do Wrocławia? Jak daleko jest od spalenia kukły do wbicia noża, od wyzwisk i pogardy do wrzucania petardy?

……..= NSDAP
Postulaty socjalne są ważne, kiedyś był samochód dla Kowalskiego dziś jest 500+…poza tym ten  irracjonalny neoromantyzm – volkizm, ziemia i krew, partia zwykłych ludzi, upomnimy się o nasze prawa, nie poddamy się dyktatowi obcych, to wszystko co złe to  przez obcych, obcy przenoszą choroby, czy naprawdę tak trudno te wszystkie podobieństwa  zauważyć?

……..= Führer
Jedna partia, jeden wódz, jeden kościół, jedna religia, jak dla mnie jedna głupota dedykowana dla ubogich duchem i umysłem.

……..= Faszyzm
Jak jest różnica pomiędzy byciem mądrym, a byciem cwanym? Różnica jest w EGO. Mądry myśli o innych gdy mówi o sobie. Cwany myśli o sobie gdy mówi o innych.

To ci drudzy zostają częściej politykami, ci pierwsi są też doceniani, najczęściej poniewczasie. Co łączy kaczym z faszyzmem? Właśnie cwaniactwo, rozbuchane ego i absolutna pogarda dla inaczej myślących.

A teraz wyobraź sobie drogi czytelniku 3 lub 4 stopień zagrożenia antyterrorystycznego. Coś na kształt stanu wojennego w wykonaniu „obrońców demokracji” z PiS. Farsa z trupami w tle….

Mowa nienawiści jaką uprawia PIS przynosi już pierwsze efekty, już leje się krew po polskich ulicach. Wszelkim PiS-owym szczekaczkom pragnę uzmysłowić, że ponoszą odpowiedzialność za swe słowa i że będą musieli żyć ze świadomością swej winy.

Dla tych, którzy tej świadomości nie czują pozostanie zwykły Trybunał Stanu.

 

03.01.2017
villk

W nawiązaniu do: Kto przesadził? Kaczyński: Imigranci mogą przynieść nieznane choroby. Celiński: To język nazizmu! Mówiło się, że Żydki mają tyfus oraz Kebab i Ełk.

Dodaj komentarz