Widzę wszystko jak na…

Jak wiadomo Biblia, czyli Pismo Święte zawiera szczegółowe informacje nie tylko na temat tego co było, ale także na temat tego, co będzie. Dlatego wnikliwy czytelnik może zabezpieczyć się, zawczasu gromadząc mąkę i cukier, udając w góry, w ostateczności kupując ponton.

Z drugiej strony wiadomo, że wszyscy wróżbici, prorocy i przepowiadacze są na cenzurowanym. Wróżenie i wywoływanie duchów jest wzbronione i grozi śmiercią: Jeżeli jaki mężczyzna albo jaka kobieta będą wywoływać duchy albo wróżyć, będą ukarani śmiercią. Kamieniami zabijecie ich. Sami ściągnęli śmierć na siebie. Z tego względu należy, dla ich dobra, wystrzegać się wszelkiego rodzaju wróżek wróżących z kart, względnie wywołujących duchy w celu pociągnięcia za język.

Jest jednak jeden sposób całkowicie bezpieczny. Wykorzystuje fakt, iż niemal każdy gromadzi wiedzę, i nie tylko wiedzę, w jednym, specyficznym miejscu. Jest to w zasadzie jedyny w swoim rodzaju, nie mający odpowiednika w przyrodzie, uniwersalny zbiornik zawierający niemal wszystko. Ktoś, kto potrafi właściwie zinterpretować zgromadzone tu informacje, może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o otaczającym świecie. Myli się jednakowoż każdy, kto sądzi, iż mowa o głowie, jej zawartości i kształcie. Nic bardziej mylnego i wręcz przeciwnie. Bo chodzi o to, na czym siedzimy. Kto choć raz w życiu nie zdradził miejsca, w którym coś ukrył przyznając, że „mam to w dupie”?

Aż dziw bierze, że dotąd nie upowszechniła się ta, najbardziej wydawałoby się oczywista, metoda pozyskiwania informacji, czyli wróżenie z pup. Ale pojawiła się pierwsza jaskółka. Jak donosi Super Express pierwszym polskim wróżbitą, który opanował tę trudną sztukę jest Kazimierz Olszewski. W tym miejscu nie od rzeczy będzie wspomnieć, że ten nowatorski sposób wróżenia dotarł do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Więc nie ma się z czego śmiać.

Początki rumpologii sięgają starożytnego Babilonu, a dla ludzkości reaktywowała ją… Jackie Stallone, matka aktora Sylvestra. Wróżenie z tyłeczka wbrew pozorom nie jest takie trudne. Wnikliwy badacz nie tylko odczyta przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jego właściciela lub właścicielki, ale także przyszłe losy kraju, a nawet świata. Lata dociekliwych badań i setki przestudiowanych siedzeń, naukowa analiza wypukłości i wgłębień pozwoliły na przykład Kazimierzowi Olszewskiemu dostrzec zbliżający się koniec świata.

Warto wiedzieć, że (przynajmniej według Super Expressu) do badań nadają się wyłącznie damskie pupy. Męskie są bezwartościowe. Może dlatego, że przeładowane? Mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, mają często w dupie wszystko…

Dodaj komentarz