Wandalizm władzy.

Kiedyś, bardzo dawno temu, pewne germańskie plemię złupiło Rzym, ten Rzym utożsamiany z cywilizacją zachodnią, stolicę imperium. Pozostało po nich określenie wandalizm – jako czynność niszcząca to, co oznacza cywilizację, kulturę, porządek społeczny.

Dziś plemię PiS-u robi dokładnie to samo w Polsce – łupi państwo i społeczeństwo, łupi edukację zabierając wolność myśli przyszłym pokoleniom, a dając im tylko indoktrynacje i propagandę, łupi kulturę usiłując prokuraturą decydować o repertuarze teatralnym, łupi prawo rozwalając nam sądy i niezawisłość sędziowską, łupi też religie posługując się kościołem jak narzędziem politycznym.

Wandale w Polsce niszczą państwo w tak wielu dziedzinach, że prędzej czy później  dotknie to każdego, kto żyje w naszym kraju.

Jesteś kobietą? Masz przechlapane, twoje prawa są żadne w porównaniu do mężczyzny – on ma pigułkę „godzinę przed”, a Tobie wandale zabrali już pigułkę „dzień po”.

Jesteś drzewem? Wandal zerżnie cię siekierą i świetle prawa nie będzie to nawet gwałt, choć nie wiem jakich pigułek przed tym i przez kogo dostarczonych nałykał się minister.

Może jesteś dziennikarzem? To albo masz już supełki na kręgosłupie od zginania karku, albo jesteś tak niezależny, że zaczynasz być głodny, a głód najlepiej wpływa na giętkość kręgosłupa.

Pisowscy wandale twierdzą, że bronią własności polskiej ziemi. Polski chłop ten „chłop co potęga jest i basta” (cytat za Wyspiańskim, tym samym od „Klątwy”), ten chłop obudzi się dopiero gdy okaże się, że aby sprzedać ziemię sąsiadowi musi zapłacić haracz miejscowemu proboszczami, pobierającemu prowizję od obrotu polską ziemią rolną.

Pisowscy wandale niszczą armię i gospodarkę, zadłużają nas gorzej niż za Gierka, nie mają ani umiaru w niszczeniu, ani przyzwoitości w działaniu.

Kłamstwo i populizm jest ich narzędziem

 

Nie mamy PRAW, nie będziemy mieć ZIEMI, będziemy mieć DŁUGI i nie będziemy mieć ARMII, będziemy mieć bojówki wandali pisowskich na ulicach opłacanych z naszych własnych podatków bijących nas za naszą własną głupotę, że dopuściliśmy populistycznych durni do władzy w Polsce .

 

A to wszystko za 500 złotych… Tani jesteśmy… W czasie okupacji niemieckiej najwyższym nominałem „młynarek” też było 500 złotych, tak zwany „góral” – tak zwany podstawowy nominał korumpowania wroga.

 

18.03.2017
villk

 
Młynarki (Wikipedia); Stanisław Wyspiański (Wikipedia); Zdobycie Rzymu przez Wandalów (Wikipedia).

Dodaj komentarz