Trudno nie być antysemitą.

Coraz trudniej nie być antysemitą.

Rząd Izraela zainteresowany jest wywoływaniem wojen na Bliskim Wschodzie. Izrael, pod rządami Netanjahu, przekształca się obóz wojskowy usytuowany na wrogim terenie. Izraelczycy budują mury oddzielające ich od świata. Mury zarówno fizycznie widoczne w terenie, jak i mury obcości i niezrozumienia. Idea Netanjahu jest taka, że odgrodzony od świata obóz, w którym każdy jest żołnierzem, nie zostanie zaatakowany, dopóki skłóceni wrogowie walczą między sobą.

W Izraelu występuje dążenie do odbudowy Świątyni Jerozolimskiej. Świątynia Jerozolimska stała w miejscu, w którym obecnie znajduje się święty dla muzułmanów meczet Al Aksa. Odbudowa oznacza zburzenie Al Aksa i wojnę z grubo ponad miliardem muzułmanów.

Izraelscy fanatycy znaleźli w Biblii proroczą zapowiedź zwycięstwa izraelskiego w III Wojnie Światowej. Trudno popierać taką politykę Izraela.

W amerykańskim kompleksie zbrojeniowym dominują żydzi amerykańscy. Amerykanie są najważniejszymi sojusznikami Izraela. W USA dominuje żydowska diaspora. Amerykanie zainteresowani są wywoływaniem wojen lokalnych. W bezpiecznej odległości od swoich granic. Na takich wojnach można bardzo dużo zarobić, sprzedając przestarzałą broń stronom walczącym oraz przestraszonym bliższym i dalszym sąsiadom walczących stron.

Amerykanie uważają Rosjan za swoich głównych wrogów. Dążą do osłabienia Rosji za pomocą wojny, której areną będzie Polska. Wojownicze zapędy izraelskich jastrzębi są ewidentnie sprzeczne z polską racją stanu. Polsce potrzebny jest pokój. Sporo zrobiliśmy po obaleniu komunizmu, ale wiele jeszcze trzeba w Polsce zrobić żeby dogonić Niemcy, Francję i Holandię.

Światowy pokój sprzyja rozwojowi Polski. Światowy pokój to niższe ceny ropy, większe możliwości inwestowania w infrastrukturę, większe możliwości rozwijania produkcji na eksport. Wielu Żydów uważa, że wszelka krytyka izraelskiej polityki w wykonaniu goja jest objawem antysemityzmu. Polakowi jest coraz trudniej nie być antysemitą.

Prawda jest jedna: Izrael może WYGRAĆ wiele wojen ze Światem Muzułmańskim, ale przegrać może tylko jedną wojnę. I będzie to OSTATNIA wojna Izraela. Prawdziwi przyjaciele powinni przestrzegać Izraelczyków, żeby nie poszli „O JEDEN MOST ZA DALEKO”.

.

PS. Uważam, że jednym z najbardziej prawdopodobnych skutków III Wojny Światowej będzie zepchnięcie Izraela do morza.

Przeczytaj: >>> Dr Cat Mrucuss – Dzieje Izraela. – Political fiction.

Adam Jezierski

Dodaj komentarz


komentarze 22

 1. > „W  Izraelu występuje dążenie do odbudowy Świątyni Jerozolimskiej.”

  Jest na tej planecie naprawdę ogromna liczba chrześcijan, którzy bardzo chętnie wesprą Izrael w tej kwestii i udzielą mu w tym dziele wydatnej pomocy. „Wierzą” oni bowiem, że w ten sposób przyspieszą powtórne przyjście na świat swego idola, który ich „zbawi”, zabierze do „raju” i załatwi „życie wieczne”.

  A ja i tak wiem, co się stanie. Kiedy Izrael w końcu odbuduje świątynię jerozolimską okaże się, że krowa nie była koszerna.

 2. „Wielu Żydów uważa, że wszelka krytyka izraelskiej polityki w wykonaniu goja jest objawem antysemityzmu”  

  Słowa w 100% prawdziwe. Dlaczego Izraelici podnoszą taki gwałt? Przypuszczam, że mają na widoku jakiś plan. Plan finansowy. Oskarżą Polskę o antysemityzm, o zbrodnie przeciwko Żydom, gdy nie otrzymają zwrotu nieruchomości lub jego równowartości. Zobaczymy. Do wiedzy społeczeństwa nie dotarły jeszcze informacje o żydowskich żądaniach.

  Zastanawiałam się dlaczego Izraelici są tak skonfliktowani ze społeczeństwami różnych państw. Wydaje mi się, że w swojej masie (nie mówię o takich jak Tuwim, który poza Polską żyć nie mógł) nigdy nie byli częścią społeczeństwa. Żyli obok, zamknięci w swojej wierze, obyczajach, kuchni i stałej pogardzie okazywanej (mniej lub bardziej) gojom.

  Najbardziej kuriozalne są zarzuty, że „Polacy nie ratowali Żydów” Prawdą jest, że byli oni w pierwszej kolejności do eksterminacji, ale Polacy też byli jej poddawani. Z taką samą bezwzględnością, z takim samym okrucieństwem. Można pytanie odwrócić. Czy jakiś Żyd uratował goja Polaka? Czy jakiś Żyd zasłużył sobie na miano Sprawiedliwego? Bo w Polsce, Francji, Włoszech, na Węgrzech…. gojowi pomógł?

  Co nauczą Izraelici młodych Polaków? Nie warto Żydom pomagać, bo ciągle czegoś im mało. A wystarczy zapłacić im dużo, by mieć spokój od napaści.

  Przy tej surowej ocenie Izraelitów z całą mocą podkreślam, że prześladowania za pochodzenie są niedopuszczalne.

  Polacy z Żydami mają trochę wspólnego.
  – Są narodem wybranym, w swojej religii wyjątkowym.
  – Utrzymują nierobów z kast kapłańskich.
  – Nie przyjmują żadnej, najsłuszniejszej krytyki, bo tak są cudowni, niezwykli, bez wad.
  – Zaprzeczają faktom historycznym, bo…. nie będzie krytyk pluł nam w twarz.

  1. Żydzi powinni brać przykład z Polaków. Nigdy nie protestowali, zawsze potulnie zgadzali się na wszystko i ze wszystkimi. No i maja prawo uchwalać sobie to, co chcą. Co prawda od ustalania faktów są uczeni, ale niestety wyemigrowali. Dlatego tego, co ustalili trzeba bronić za wszelką cenę, za pomocą prawa, bo kto ustali, czy nowe fakty nie powstały na przykład w oparciu o sfałszowaną lojalkę?

   Dlaczego podnoszą taki gwałt? Widocznie mają w tym jakiś interes. I oni ten interes ubiją, bo maja wielokrotnie większą siłę przebicia niż ośmieszona, osamotniona Polska. Ale w żadnym razie, pod żadnym pozorem nie należy pytać po co nam? Nie wolno dociekaj dlaczego nasza nieudolna dyplomacja nie zapobiegła skandalowi? Dlaczego politycy brną nie oglądając się na konsekwencje?

   1. Żydzi zwykle ubijają interesy, które chcą ubić. Między sobą są kłótliwi, mało zgodni, ale zawsze jednomyślni we wspólnym interesie. Choć w przedstawianym przez Smoka opisie Getta Warszawskiego i milicji żydowskiej jest sama prawda.

    Czy byli różni od innych nacji? dam przykład Francuzów. Szybko powstawały różne grupy oporu. I szybko były likwidowane na skutek donosów, czasami naiwnego przekonania, że rodak krzywdy nie zrobi. Jak wszędzie.

    A rząd Polski? W oczach większości Polaków będzie przez Unię skrzywdzony. Polska skrzywdzona. Jeśli w szkole (obowiązek 12 lat uczenia się) nie uczy się czym jest interes państwa, grupy, miasta, regionu, a ciągle wmawia jacyśmy to wspaniali, a ciągle przegrani, bo skrzywdzeni przez …… to społeczeństwa obywatelskiego nie będzie. Rząd PIS jest porażką i przyjdzie drogo nam za to zapłacić.

    Nie rozumiem, dlaczego mam dociekać?

      1. O banku Goldmana pisałem dość dawno. To, oprócz FED największa mafia świata.
       Sektetarzem Skarbu w USA, gdy wykańczano bank Lehman Brothers Holdings Inc., był były wiceprezes Goldmana.
       Dziś też Sekretarzem Skarbu w USA jest były wiceprezes Goldmana.
       Szefem Europejskiego Banku Centralnego…nikt nie zgadnie….jest były wiceprezes Goldmana.Prezydentem Francji jest były wysoki urzędnik Rotszylda.
       Premierem Jeszczepolski  jest były prezes banku. Pewnie nie ma pojęcia kto rządzi światem.

  2. „Przy tej surowej ocenie Izraelitów”
   „Co nauczą Izraelici młodych Polaków?”

   Masz rację ale mylisz się na pewno co do jednego:
   ŻADEN ŻYD NIE JEST IZRAELITĄ. Wielu z nich to |Izraelczycy, bo są OBYWATELAMI państwa Israel, ale w żadnym ptrzypadku to ani Izraelici ani Hebrajczycy. Zdecydowana większość z nich to nawet nie Semici. Semitami są Arabowie.

    

   1. Powtarzasz to często. Mnie Semici jako plemiona nigdy nie interesowały. Jest państwo Izrael (zachowam polską pisownię), które swoją nazwę wywodzi z historii sprzed ponad 2000 lat. I jego obywateli nazywam Izraelitami.

    A co do czystości etnicznej, to nie ma państwa, kraju, plemienia, by była ona czysta. Toczone wojny na przestrzeni dziejów spowodowały brak tej czystości genetycznej. A poza tym, jakie to ma znaczenie. Liczy się jakim kto jest człowiekiem. I tylko tyle.

    1. @Zielony Kwiat
     Najprawdopodobniej resztki Izraelitów to dzisiejsi Palestyńczycy, chociaż zapewne nie w czystej postaci: plemiona się mieszają.

     Wszyscy obecni żydzi to tylko związek religijny, podzielony zresztą na różne odłamy. Już w czasach rzymskich tak było, a przecież w tzw. międzyczasie zaistnieli Chazary i oczywiście czarni jak noc Felasze.
     Nie wiem czy wiesz, ale żydzi ortodoksyjni uważają istnienie państwa Israel za nielegalne, w czym się zgadzają z Semitami, czyli tzw.Palestyńczykami. Żeby  było śmieszniej: wcale nie jestem sympatykiem Palestyńczyków, tak jak nie lubiąc PiS, wcale nie lubię PO i reszty bandy.
     Nie miewam sympatii, bo nie miewam sympatyków.
     Jestem tylko obserwatorem.

   2. Kiedyś spotkałem się z taką definicją: -„Żyd to nie jest pochodzenie. Żyd to sposób myślenia”.

    To jest ciekawy pogląd.

    Podobnie można byłoby zdefiniować Polaka, Niemca, Rosjanina, Szwajcara, Amerykanina i Chińczyka.

    Ludzie różnych narodowości różnią się od siebie głównie sposobem myślenia.

    Co o tym sądzicie?

       1. @Oby.watel
        Zakładasz że sposób myślenia i zachowanie ludzi wychowywanych przez sektę przez te „tysiące lat” uległy zmianie? Ja twierdzę że jeśli ich sposób myślenia się zmienił, to na gorsze. Przykładem ewolucji sposobu myślenia i zachowania w złą stronę jest choćby tzw. fala, dotykająca dawniej żołnierzy, a dziś także uczniów szkół wszelkiego szczebla.

    1. Żyd to może być pochodzenie, tak jak pochodzeniem może być urodzenie się w rodzinie chrześcijańskiej czy muzułmańskiej. Każda z tych rodzin wychowuje swoje dzieci w specyficzny sposób, stąd masz rację pisząc o sposobie myślenia. Pogarda dla tych spoza sekty powoduje że żyd gardzi gojem.

  3. Jako uzupełnienie z ONETu: „Władze Izraela sygnalizowały naszemu rządowi sprzeciw wobec karania za twierdzenie, że naród polski jest współodpowiedzialny za Holocaust — twierdzą nasze źródła w MSZ. Izraelczycy zgadzali się tylko na przepisy wykluczające odpowiedzialność polskiego państwa. Ministerstwo Sprawiedliwości twierdzi, że to nieprawda. Uważa, że atak władz Izraela za ustawę o IPN to element nacisku w sprawie reprywatyzacji.”

   O co Izraelitom chodzi gdy wrzeszczą o Holokauście? O pieniądze!!! I to jest paskudne, by tak wykorzystywać cierpienia, krzywdy i śmierć swoich przodków. To podstawowa cecha, którą u Żydów potępiam.

 3. Powtórzę mój ulubiony cytat o antysemityzmie:

  Dawniej za antysemitę uchodził ten, kto nienawidził żydów.

  Dziś antysemita to ten, kogo nienawidzą żydzi.

  Pycha kroczy przed upadkiem, więc jaka będzie przyszłość pokazuje przeszłość, także ta sprzed 2 tysięcy lat.

  I na tym skończę bo znowu mnie zajazgoczą.