Słów kilka o stymulacji

Obraduje sejm. Według konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej władza ustawodawcza. Na mównicę wdrapuje się przedstawiciel Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej (KIU) Mariusz Dzierżawski i porusza sprawę wagi państwowej: Chłopak, który się onanizuje, chwyta siusiaka i przesuwa dłonią w górę i w dół, ściągając i naciągając napletek. Marszałek sejmu Ewie Kopacz mowę odjęło: Nie, no, wydaje mi się, przepraszam bardzo… Przedstawiciel KIU M. Dzierżawski kontynuuje nie bardzo dając się przeprosić: W wyniku pieszczenia siusiaka dochodzi do orgazmu… Marszałek z odjętym głosem znowu przeprasza bardzo: Przepraszam bardzo… Przeproszony bardzo poseł jak gdyby nigdy nic: …albo, inaczej mówiąc, wytrysku. Sperma wypływa z siusiaka i odczuwa się dużą przyjemność. Pani marszałek wreszcie odzyskuje głos: Przepraszam bardzo, czy zechciałby pan zwrócić uwagę, że na galerii są młodzi ludzie? Proszę o ciszę i powstrzymanie emocji, a pana sprawozdawcę proszę o bardziej staranne dobieranie słów.

Przerwijmy na chwilę śledzenie obrad, by zauważyć, że w sejmie należy starannie dobierać słowa. Tak starannie, żeby interpretacja ustawy składającej się z dwóch artykułów i sześciu punktów nie liczyła więcej niż sześć tomów po 857 stron każdy. Po tym zastrzeżeniu wróćmy na salę obrad. Przedstawiciel KIU M. Dzierżawski nagle zaniemógł na uszy: Pani marszałek, nie słyszę, co pani mówi. Pani marszałek wyjaśnia więc, że właśnie dlatego prosi, by umożliwić: Dlatego właśnie proszę Wysoką Izbę, żeby umożliwić panu wystąpienie. Proszę państwa o zachowanie spokojuA to jest rzeczywiście bardzo poważna sprawa — dodaje po chwili. Głos znowu zabiera przedstawiciel: Jeśli chodzi o dzieci, to chciałbym powiedzieć, że owe książki, które przytaczałem, są właśnie przeznaczone dla dzieci, są reklamowane jako książki dla dzieci. Tak że, pani marszałek, podzielam pani uczucia, jestem zbulwersowany. Uważam, że to jest skandal, iż takie rzeczy są dopuszczone do użytku.

I tak dalej i tak dalej. Jak widać polski sejm nie ma ważniejszych spraw na głowie, więc zajął się omawianiem książek dla dzieci. Dlaczego poseł skoncentrował się tylko na siusiaku, a pominął milczeniem siusiczkę? Widocznie jest dla niego ważniejszy. A skoro tak, to również bardzo poważnie do sprawy podszedł Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Michał Królikowski, który wytłumaczył, że (…) w Polsce (…) obowiązują podstawy programowe wychowania do życia w rodzinie — jest taki przedmiot — które są zupełnie inne. Definiują problem samogwałtu jako zagadnienie dotyczące wieku dojrzewania, z którym należy radzić sobie przez określone rozładowywanie napięcia emocjonalnego, uświadamiają związek pomiędzy korzystaniem z Internetu i telewizji a wzrostem napięcia seksualnego u dzieci oraz uczą budowania trwałych relacji i odróżniania ich od chwilowych stanów emocjonalnych. Niewykluczone, że definicja samogwałtu i sposoby walki z nim zostaną dołączone do kodeksu karnego w formie preambuły.

Podsekretarz Stanu zapewnił wysoką izbę, że w zasadzie wszystkie postulaty, pod którymi podpisało się 250.000 obywateli już zostały uwzględnione w przedstawionej przez rząd nowelizacji Kodeksu karnego, który sejm właśnie przyjął: W tej nowelizacji doszło do określenia nowych typów przestępstw, wprowadzenia zmian, które są nakierowane na zapewnienie dzieciom i młodzieży ochrony przed szkodliwym wpływem wykorzystania seksualnego lub też czynności seksualnych podejmowanych w stosunku do nieświadomych dzieci i młodzieży. W tym zakresie zatem część zachowań, które opisywał przedstawiciel wnioskodawców, jak np. zaprezentowanie w trakcie zajęć lub też poza nimi młodzieży i dzieciom szczegółowego opisu zachowania seksualnego oraz dostarczenie przedmiotów do tego, żeby tak postępować, jest objęte zakazem karnym z art. 200 § 3. Również propagowanie pedofilii jest objęte zakazem z art. 200b. Prezentowanie treści pornograficznych i dostarczanie tego rodzaju przedmiotów jest objęte zakazem z art. 200 § 2. W końcu pochwalanie tego, żeby doprowadzać małoletnich do zachowań seksualnych w celu zaspokojenia seksualnego tychże dzieci, jest objęte zakazem z art. 255 Kodeksu karnego.

Prawo jest więc powolutku i bez zbędnego rozgłosu przystosowywane do rozprawienia się ze zboczkami z takich Pontonów czy innych organizacji zajmujących się seksualizacją młodzieży, deprawacją nieletnich i dzieci, w tym poczętych oraz bogu ducha winnych duchownych, do których takie zseksualizowane dziecko szukając miłości lgnie, gubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga. Dzieci począwszy od przedszkola powinny dowiadywać się tylko podstawowych rzeczy. W pierwszej kolejności, że Maria po ślubie pozostała dziewicą, zaś Duch Święty tego nie zmienił, a jedynie sprawił, że zaszła w ciążę. Trzeba w tym miejscu bardzo wyraźnie podkreślić, że Duch Święty nie używał pigułki gwałtu, bo to wynalazek Szatana. Gdy odmiennego stanu nie dało się już ukryć, oficjalnie został poinformowany małżonek za pomocą snów proroczych. Ważne jest także uświadomienie dzieciom czym się różni niepokalane poczęcie od pokalanego i dlaczego bóg urodził się normalnie, a jego matka nie. I czy taki wyczyn udało się powtórzyć komuś jeszcze*.

Co jakiś czas wyskakuje jak Filip z konopi jakiś wierny fan PO i straszy, że jak PiS dojdzie do władzy, to w Polsce będziemy mieli katotaliban. Nie lękajcie się Rodacy! Jak PiS nie dojdzie do władzy też będziemy mieli w Polsce katotaliban. Z tym, że o wiele szybciej.


* Gdyby jakieś namolne, zseksualizowane dziecko chciało koniecznie wiedzieć co to jest dziewica i czym się charakteryzuje, co to jest poczęcie i jak się to robi, czy Duch święty ma siusiaka itp. to można takiego bachora wychowawczo wytargać za uszy, kazać przyjść z rodzicami, wyrzucić za drzwi, wysłać do dyrektora lub w inny sposób nauczyć kultury.

Dodaj komentarz