Polska Dojna

Urząd Skarbowy zatrudnia księży na etacie eksperckim – jeśli ta wiadomość jest prawdziwa  to ja się pytam co się stało z PAŃSTWEM POLSKIM, kiedy stało się lennem Watykanu? Dlaczego w Pałacu Prezydenckim nie siedzi jeszcze biskup albo inny rydz, żeby sytuacja prawna była zgodna ze stanem faktycznym? Taki piękny kraj tylko ludzie k….wy — chciało by się powiedzieć za Piłsudskim. W tej sytuacji przestaję się dziwić, że Prezydent kraju klęczy i całuje po rekach księdza skoro to KLER rządzi Polską

Dawniej MAFIA oszukiwała Państwo na SŁUPA ,podstawiając osobę fizyczna czy firmę jako osobę odpowiedzialna za zobowiązania podatkowe, kręciła zyski tak długo jak się dało nie płacąc zobowiązań i transferując zyski do innych podmiotów po czym osoba odpowiedzialna czytaj np. „PREZES” danej firmy znikała i Państwo czytaj POLSKA pozostawała bez należnych jej podatków. Ta metoda dalej funkcjonuje choć KLER doprowadził ją do perfekcji dojąc PAŃSTWO POLSKIE, czyli czytaj NAS WSZYSTKICH OBYWATELI, i to bez względu na wyznanie czy światopogląd, a nie tylko swych wiernych.

Kościół katolicki swym działaniem i zachowaniem swych „pracowników” wpisuje się w Polsce w format organizacji mafijnej mającej poparcie podmiotu zewnętrznego, wpisuje się w format organizacji PASOŻYTUJĄCEJ na PAŃSTWIE.

Myślę, że trzeba to powiedzieć wprost…

KLER DOI POLSKĘ!

Podniesie się krzyk że kościół płaci podatki – owszem płaci symboliczne tak samo jak listek figowy jest symbolicznym ubraniem.
„Kwartalna stawka ryczałtu od przychodu proboszczów może zatem wahać się 257 … do 911 złotych, wikariuszy od 83 do 299 złotych w zależności od ilości mieszkańców (dane za ‘Dziennik Gazeta Prawna”).
Taca jest zwolniona z podatku, Kościół jest zwolniony z odprowadzania podatku VAT – proszę mi pokazać przedsiębiorcę, który by nie marzył o takim zwolnieniu.
Kościół jest też zwolniony z podatku od nieruchomości  które choćby w części są przeznaczone na cele kultu religijnego.
Innymi słowy jeśli kościół wybuduje HIPERMARKET, w którym będzie kaplica, to będzie zwolniony z podatku od tej nieruchomości.
To już metoda nie na SŁUPA tylko na KSIĘDZA.
A to wszystko pod osłona KONKORDATU.

Mam nieodparte wrażenie że dla Kościoła Katolickiego  nasze Państwo i wszyscy Obywatele to dojne krowy, które doi, i doi, i doi w majestacie prawa i religii.

Ci księża w US na eksperckich etatach to kwintesencja stosunku Kościoła Katolickiego do Państwa Polskiego i jednocześnie służalczej roli jaką grają FUNKCJONARIUSZE PAŃSTWOWI względem KLERU — bo przecież ktoś, jakiś urzędnik, podpisał te angaże. Tak się zastanawiam czy Kościół już zupełnie nie ma wstydu? I gdzie podziała się GODNOŚĆ państwowego urzędnika?

 

23.03.2019.
VILLK

 

Info za:
Skarbówka zatrudnia księży. Po co?
Kościoły też płacą podatki. Tylko mniejsze