Pędzel ‚Dywagacji’

Z radością pragnę poinformować moich drogich Czytelników, że na ukończeniu jest  darmowa aplikacja mobilna „Pędzel ‚Dywagacji'”. Dzięki aplikacji Czytelnicy będą mogli rysować i wysłać do mnie swój komentarz w postaci rysunku lub szkicu. Aplikację, która powstała w ramach, można będzie pobrać za darmo.

„Pędzel ‚Dywagacji’” to lekka i prosta w obsłudze aplikacja dla Czytelników i Komentatorów ‚Dywagacji’, która umożliwia im szkicowanie własnych spostrzeżeń, wydarzeń i widoków, a następnie przesyłanie ich ze swojego smartfona względnie telefona wprost na blog.

Każdy przesłany za pośrednictwem aplikacji rysunek (lub szkic) ma szansę zaistnieć w bieżących wpisach i komentarzach. Materiały przesłane przez użytkowników mogą być też punktem wyjścia, tematem kolejnych wpisów.

W aplikacji dostępna jest lista wszystkich wpisów, które są na blogu. Każdy wpis można zilustrować, a ilustracje przesłać mi. Na każdy z tematów można odpowiedzieć, pisząc własny komentarz i wysyłając także mi lub umieszczając bezpośrednio pod wpisem. Można też napisać własny temat.

Projekt został zrealizowany własnym sumptem i nikt do niego nie dopłacał ani go nie sponsorował. Wykonawcą technicznym, realizującym projekt na potrzeby ‚Dywagacji’ jest zaprzyjaźniony informatyk.

Dodaj komentarz