Pączek

O zaplutych karłach reakcji mówiła komunistyczna propaganda w latach 40 i 50-tych… Pani Wanda była już wrogiem i Niemców w czasie okupacji i w czasie Powstania Warszawskiego, gdy była ranna. Potem była „zaplutym karłem reakcji” dla komunistów, a w najlepszym razie zmanipulowaną i głupia młodzieżą, która nie rozumie wielkości i wspaniałości Związku Radzieckiego i idei niesionych na bagnetach Armii Czerwonej. Była też uważana za szkodnika przez UB gdy starała się ocalić pamięć o ofiarach wojskowych i cywilnych Powstania Warszawskiego.

Dziś pani Wanda „Pączek” jest opluwana przez siły związane z Polskim Rządem w niepodległej Polsce. Znów mówi się o niej że nie rozumie komu służy.

Więc powiem wam Pierdoleni Ignoranci Ona zawsze służy temu samemu… POLSCE.

Służyła Polsce i w 1944 strzelając i w latach PRL-u pracując z niepełnosprawną młodzieżą i służy dziś gdy mówi głośno prawdę o Polsce dnia dzisiejszego.

A wy zastanowicie się komu służycie swą głupotą, bo patrząc po indeksie jej wrogów raczej nie służycie ani Polsce, ani Demokracji, ani Prawu, ani Sprawiedliwości, służycie jedynie partii i wodzowi.

Śmietnik historii jest dla was coraz bliżej, boicie się „PĄCZKA”, boicie się  białych róż, odgradzacie się barierami od kombatantów Armii Krajowej, wy boicie się prawdy bo wiecie że żyjecie KŁAMSTWEM i że PRAWDA was zniszczy.

Możecie w imię swych partyjnych interesów zniszczyć Polskę jej infrastrukturę, prawo, powiązania ekonomiczne, dobrobyt jej Obywateli, możecie roztrwonić i rozkraść resztki państwa, ale aby zniszczyć prawdę musielibyście dokończyć to co próbował zrobić Hitler ze Stalinem pospołu, musielibyście nas pozabijać aby w naszych głowach nie pozostała WOLNOŚĆ. Kim wtedy byście rządzili? Pozostalibyście sami z sobą, zostało by wam tylko to, czym tak naprawdę jedynie jesteście, jedno wielkie kłamstwo, taka zwykła mierzwa cywilizacji.

Przegracie może jeszcze nie dziś, może nawet jeszcze nie jutro, ale od waszej przegranej nie ma już odwrotu. Hitler miał Stalingrad, sowiecka Rosja Afganistan, a wy macie swój strach przed prawdą.
 

13.05.2018
Villk
 

W nawiązaniu do:
https://dorzeczy.pl/kraj/64165/Wanda-Traczyk-Stawska-o-protestujacych-w-Sejmie-Te-kobiety-sa-bohaterkami.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wanda_Traczyk-Stawska
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zapluty_karze%C5%82_reakcji
https://www.1944.pl/powstancze-biogramy/wanda-traczyk,46254.html
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,23387182,kuchcinski-nie-wpuscil-do-sejmu-91-letniej-uczestniczki-powstania.html

Dodaj komentarz


komentarzy: 1