Oto jest głowa zdrajcy

Nasza opozycja, Polacy, jeżeli są to Polacy, jeżdżą do zachodniej Europy, do Brukseli i donoszą na nasz kraj. Jestem Polką i w życiu na swój kraj bym nie doniosła. Dla mnie człowiek, który donosi do obcego państwa to jest zdrajca i tak naprawdę powinien wisieć na stryczku. Taka jest prawdaobjawiła taką prawdę posłanka PiS Bernadeta Krynicka.

Nieco bardziej miłosierna była posłanka PiS Anna Kołakowska, która nie chce wieszać, ale golić. Trzeba to coś złapać i ogolić na łysozawyrokowała po podarciu przez posłankę Platformy Obywatelskiej projektu uchwały o obronie suwerenności Polski.

Ksiądz Międlar także uważa, że ci, których obraża, a którzy zamiast z pokorą przyjąć krzyż na garba donoszą na niego do prokuratury, to konfidenci i zwolennicy zabijania poczętych oraz islamizacji. Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. Kiedyś dla takich była brzytwa! Dziś prawda i modlitwa?zapytał dramatycznie duchowny po czym umieścił na swoim profilu zdjęcie ogolonej na łyso Elżbiety Bieńkowskiej żeby nie było wątpliwości, że z brzytwą chodzi wyłącznie o golenie, a nie szyje.

Jeśli jest tak, jak sugerują zarówno posłanka jak i ksiądz, to rodzi się zasadnicze, fundamentalne wręcz pytanie: komu i na kogo donieśli ci, którym ogolono głowy?

ugór
fot. Waldek Sosnowski / Agencja Gazeta

Swoją drogą podziwu godna jest odwaga księdza Międlara, któremu założono profil Cała Polska w obronie księdza Jacka Międlara. Dlaczego cała Polska musi bronić niezłomnego głosiciela prawdy? Bo Justynie Helcyk i mi grożą 2 lata pudła. Justynie za przemówienie (27.09.15), a mi za kazanie (16.04.16) łka nieustraszony duchowny. Co na to Bóg i Ojczyzna, bo o Honorze mowy być nie może?


„Oto jest głowa zdrajcy” to tytuł nagrodzonego Oskarem filmu z 1966 roku.

Dodaj komentarz


komentarze 2

 1. O Ojczyźnie też nie ma mowy. Bo Polska ma być poddaną państewka Watykan. Ma być i jest, o czym świadczy płacona dziesięcina lub inaczej zwany coroczny trybut. Miliard, kilka miliardów euro rocznie wpływa na konta tego państewka.

  Ja radykałem nie jestem. Ale bardzo chętnie ogoliłabym  kler…………. z nienależnych im danin finansowych płaconych przez państwo.

  Ogoliłabym z nienależnych przywilejów.

  Ogoliłabym z przekazanych nieruchomości, bo im kradzione nie przeszkadza.

  Ogoliłabym z prawa zajmowania się polityką w czasie uroczystości kościelnych i na terenie obiektów sakralnych.

  Ogoliłabym z obecności w szkołach, wojsku, szpitalach.

  Za to dałabym klerowi możliwość utrzymywania się z procentów od wynagrodzeń płaconych z pensji, a nie odliczanych z podatków. Jeśli z podatków, to każdy przecież może darować 1% na parafię, zgodnie z ustawą.