Najgroźniejsza mafia świata

W czasie gdy nam likwidowano blogi minęła kolejna rocznica spotkania kilku facetów na Jekyll Island. Cały tekst wraz z nazwiskiem autora zamieszczam u siebie, a tu, żeby nie drażnić, tylko fragment.

Klub FED

22 listopada 1910 r. senator Nelson W. Aldrich (prywatnie teść Johna D. Rockefellera Juniora) i sześciu jego współpracowników zameldowało się pod fałszywymi nazwiskami w Jekyll Island Club, na wyspie Jekyll w stanie Georgia. Współwłaścicielem klubu był John Pierpont Morgan. Znajomym i rodzinie powiedzieli, że jadą polować na kaczki. Przez tydzień stworzyli projekt ustawy powołującej do życia System Rezerwy Federalnej, bank centralny USA.

Dodaj komentarz


komentarzy 20

   1. A co ma zrobić gospodarz? Nic nie zrobi. Dalej będzie prosił by nikt tu nikogo nie obrażał. Bo to nie rozwiązuje żadnego problemu. Czasy są jakie są, trzeba korzystać z tej odrobiny wolności, ale z głową. Jeśli uważasz, że warto kłaść głowę pod topór, to zważ tylko, że nie wszyscy mają siedem.

     

    1. @Oby.watel

     Stąd mój pomysł na stronę na której można napisać wszystko: zakładana na fałszywe dane przez sieć TOR.Nawet numer telefonu jest kupiony od menela za cztery piwa. Menel widział mnie pierwszy i ostatni raz,ale nie pozna, bo był nawalony jak mały fiat na długich światłach.
     Jak się wydaje nazistowsko-komunistyczne zwyczaje osób tworzących terror i bezprawie miną a ich się osądzi, skaże i wyroki wykona, tyle że ja mogę nie dożyc chwili gdy znów będę mógł napisać o nich że przy nich Adolf to wybitny demokrata.

     1. Teoretycznie masz rację. Ale praktycznie raz gdzieś wejdziesz bez TOR-a i już jesteś namierzony. To jest rozwiązanie dla kogoś, kto od początku działa via TOR. Nie zmienisz bowiem chociażby stylu pisania. A sam wiesz, że ilość danych jaką na nasz temat zbierają jest gigantyczna. Posuwają się nawet do tego, że wykradają loginy, hasła i emaile.

      Przy okazji warto wiedzieć, że jeśli w regulaminie Plusa jest taki zapis:

      Polkomtel informuje, iż w oprogramowaniu Urządzenia telekomunikacyjnego dokonano implementacji aplikacji wspierającej komunikację i realizację umowy i umowy ratalnej.

      Polkomtel zastrzega sobie prawo własności przedmiotu sprzedaży aż do uiszczenia ceny w całości.

      Ta „implementacja aplikacji” to po oprogramowanie, które instaluje się przymusowo i którego nie można usunąć, a które ma dostęp do wszystkich funkcji telefonu.

      Zadaniem aplikacji „Info” jest odbieranie wysłanych od operatora przypomnień o zaległych płatnościach w przypadku urządzeń zakupionych w programie ratalnym. Operator oraz firma Samsung Electronics Polska nie mają dostępu do danych użytkownika. Operator natomiast może wysłać zdalne polecenie zablokowania dostępu do urządzenia, jeżeli klient przestanie spłacać raty (zachowana zostaje możliwość wykonywania połączeń alarmowych i do BOK operatora). Klient również ma możliwość odinstalowania aplikacji w momencie pełnej spłaty kwoty urządzenia. Jeżeli chodzi o samą aplikację, to nie ma ona wpływu na wydajność telefonu. Raz zainstalowana przechodzi w tryb uśpienia i jest aktywna w momencie odbierania informacji od operatora. Z tego rozwiązania korzysta jedynie tylko jeden operator – PLUS.

      1. Co do TOR-a, to chyba jestem jednym z jego pierwszych użytkowników w Jeszczepolsce. Dziś to cud techniki, trzeba było go „spróbować”  na początku. Muł skrzyżowany ze ślimakiem.
       Adresy IP osób piszących oczywiście można wyłapać, ale to też nie takie proste. Zresztą to podobno ja mam paranoję….

       Co do telefonów, to ostrzegałem przed nimi jeszcze wtedy, gdy nie było smartfonów.

   1. Może tu jest odpowiedź? W „Newsweeku”: Milionowe dotacje, ludzie w rządzie i spółkach. Lista ojca Rydzyka robi wrażenie

    Zacytuję komentarz spod tego artykułu:

    ~sda do ~życzliwy de_bi_lom:Poczytaj głabie Pisowski: Jest kwiecień 1998 r. Poseł niezrzeszony Jarosław Kaczyński udziela wywiadu „Gazecie Polskiej”. Kiedy pada pytanie o Radio Maryja, Kaczyński stwierdza: „Po naszej stronie działają aktywnie rosyjskie służby specjalne. Radio Maryja jest dziś głęboko antyzachodnie, niechętnie nastawione do hierarchii kościelnej, prorosyjskie, wcale nie nieżyczliwe PRL, ma nadajniki na Uralu. W Rosji panuje wprawdzie bałagan, ale niektórych rzeczy pilnują tam jednak dość dobrze”. W odpowiedzi na kolejne pytanie idzie jeszcze dalej. Porównuje toruńską rozgłośnię do Targowicy: „Prorosyjskość ubrana jest tam w maskę patriotyczną. (…) Problem w tym, w którym miejscu kończą się pospolici głupcy, a zaczyna zwyczajna agentura”.
    Rozmowę przeprowadzają redaktor naczelny tygodnika Piotr Wierzbicki i Tomasz Sakiewicz, wtedy czołowy dziennikarz „Gazety Polskiej”.
    Źródło: Gazeta Polska, 29 kwietnia 1998 r”

    A także i tu: 7 grzechów wielkich koncernów. Tak manipulują naszym zdrowiem i życiem i komentarz – nie zgadzam się do słów o szczepionkach, bo to totalna głupota.

    nikoś1
    2017-12-25 13:58

    Wszech otaczająca nas chemia to prosta droga do nowotworów,których coraz więcej nie tylko u ludzi ale także u zwierząt. Nie jest to przypadek tylko zmowa wielkich koncernów farmaceutycznych bo na czym jak na czy ale na zdrowiu to oszczędzać nie będziemy. To samo się ma do sczepień. Tak naprawdę nie wiemy co nam czy naszym dzieciom wstrzykują pod skórę i myślę ,że ten co robi zastrzyk też nie wie. I wszelkie straszenie epidemiami jest manipulacją bo jeżeli w wielu krajach na zachodzie nie są obowiązkowe to dlaczego nic nie słyszymy o epidemiach w tych krajach? WSZYSTKO TO KASA!

    i polska durnota Polski grafen w polskim piekiełku. Jak politycy zniszczyli materiał przyszłości

    Najgroźniejsze dla zdrowia dodatki do żywności

    1. Skąd wiesz co jest w tzw.szczepionkach i co one wywołują?
     Do czego zdolne są koncerny farmaceutyczne wiadomo z czasów gdy w Auschwitz i innych obozach Bayer i Hoechst AG przeprowadzali doświadczenia na ludziach. Człowiek to tylko interes. Ma chorować, kupować tzw..lekarstwa i nie umierać, bo więcej nie kupi.

     Czy tzw.ojciec Rydzyk jest rosyjską agenturą? Możliwe. W czym jest gorsza rosyjska agentura od agemtury USA, Israela czy innych?

     1. Jedynym wyjściem nie chorować. Ludzie to jednak durnie, bo mimo iż wiedzą, że nie należy, to chorują, do lekarza idą, leki kupują. Rozumu nie mają. Podobnie z przemysłem spożywczym. Wiadomo, że truje, żywność chemią faszeruje. Zamiast sobie samemu zdrową żywność wyhodować łażą po sklepach i narzekają, że nie dość, że syf to drogo.

      1. Nie łażę po lekarzach, ale obserwuję jak kolejne lekarstwa niszczą zdrowie bliskiej mi osoby, ostatniej już na tym świecie. Gdy ostatnio jakaś idiotka z tytułem profesora zmieniła Jej leki na serce, to przez Święta oglądałem szpital od środka, a w maju kolejna ablacja.
       Jesteśmy dla nich królikami doświadczalnymi nie mniej niż za Adolfa.
       Nareszcie mam płytę w nowej wersji CD. Wolę czarną. To ta

       https://www.youtube.com/watch?v=X3jRz3qKkpg

       Chciałem dodać u Ciebie w jakimś kąciku, ale okazuje się że w wordpressie to wyczyn: musiałbym Ci to wgrać na dysk, co zablokowałoby całą [pojemność dysku.
       Skoro się nie da, to posłuchaj na YT tego co lubię. Gitara tak samo śpiewa jak ta którą Ty podesłałeś,

       1. Ach, to bliska Ci osoba łykała jakieś lekarstwo wypuszczone przez przemysł farmaceutyczny i ono pomagało, a potem jakaś lekarka zmieniała to lekarstwo na inne i przestało pomagać? I winę ponosi przemysł farmaceutyczny bo tabletka to tabletka i pomagać musi bez różnicy którą się zażywa? Bo przecież to niemożliwe, żeby winę za zaistniałą sytuację ponosił urzędnik, który jeden lek z listy refundowanej wykreślił, a drugi dopisał, bo wiadomo, że to przemysł farmaceutyczny truje. Nie wiem, nie znam się, nie jestem lekarzem, ale może warto zaaplikować jakieś środki – oczywiście naturalne, jakieś ziółka, naparek, herbatkę – głowie, która akurat ma dyżur i wypisuje takie nie trzymające się kupy brednie. Bo raczej odradzałbym (a tego wykluczyć się nie da mając tyle głów, że któraś wpadnie na idiotyczny pomysł) nie oddawanie bliskiej osoby w ręce oprawców gorszych niż za Adolfa.

     2. Nie czuję się komfortowo, że odniosę się do siebie. Żyłam zgodnie z zasadami dobrego odżywiania, poruszania się. Ale dopadło mnie ileś tam chorób, a następna chyba też się czai. Wizyta 30 stycznia powinna coś wyjaśnić. Biorę ogromne ilości leków (nawet lekarze gdy zjawiam się u nich pierwszy raz się dziwią). I muszę raz na 4-6 miesięcy kontrolować stan nerek i stan wątroby ze względu na zniszczenia jakie leki powodują. Bo na jedno pomagają, ale innemu organowi szkodzą. I inaczej jeszcze jakiś czas nie będzie. Ale medycyna idzie naprzód. I jeśli kiedyś jedną chorobę kwalifikowano jako jedną, to po rozpoznaniu okazuje się, że to mogą być trzy różne choroby i wymagają innego leczenia.

      Co do szczepionek, to przypomnę przerażającą chorobę Hainego-Mediny. Przypomnę też o gruźlicy, która dziesiątkowała ludzi, nawet tych zamożnych. Przypomnę o krzywicy, garbach, skoliozach, których (jeśli rodzice dbają o dzieci) już nie ma. Szczepionki podawane w pierwszym roku życia zapobiegają chorobom, które uśmiercały dzieci do piątego roku życia. Pisałeś o wzroście populacji Afryki. To stosowanie szczepionek spowodowało ten wzrost ludności. I nie tylko w Afryce. Na całym świecie.

      Z drugiej strony dla zysku ludzi trują koncerny i żadne państwo nic z tym nie robi. Linki dałam wyżej.Żadne !!!!

      1. To wszystko jest bardzo skomplikowane. Z jednej strony fajnie że szczepionki ratują ludzi, z drugiej strony co ok.dziesięć lat przybywa nas kolejny miliard. Uważasz ze to też fajnie?
       Największy przyrost naturalny jest w Afryce. I coraz więcej ich przeżywa.Głównie dzięki szczepionkom. To dobrze?

       Szczepionki są genialnym wynalazkiem. Co do tego nie ma dyskusji. Problem zaczyna się wtedy, gdy nikt, także rządy, nie maja pojęcia co nam wstrzykują do organizmu jako te szczepionki. I tylko tyle. Nie neguję potrzeby istnienia szczepionek. Neguję ich skład.

       1. Nie odpowiem, bo nie mam pojęcia. Co jakiś czas czyta się o wycofywanej serii leku „z powodu zanieczyszczeń”.  Ale tak przy okazji okazuje się, że   http://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-lek-na-raka-piersi-topi-tluszcz-w-tetnicach,nId,2463596     Tak dość nieoczekiwanie znajduje się lepszy lek na bardzo poważne schorzenie . Być może za jakiś czas okaże się, że na coś szkodzi. Ale jest też w Polsce tak:   https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/polska-firma-wykonala-aplikacje-dla,243,0,2394611.html