Macierewicza nie ma. Czekam na jego ruch.

W tzw. rekonstrukcji poleciał na ryj nasz Antoś kochany. Poleciał też nasz książę porąbany, tatuś wielu dzieci. No, o dynastię trzeba dbać, musi się rozrastać.
Radziwiłł nie da sobie zrobić krzywdy, tak jak i inni, którzy polecieli z tzw. rządu. Jednak najbardziej ciekawi mnie dalszy rozwój sytuacji dotyczący Antosia: ma swoją sektę, czyli oddanych fanatyków. Ma swoje SA, zwane dla niepoznaki WOT. WOT ma karabiny snajperskie.

Czy Antoś odejdzie w ciszy i spokoju łykając łzy zawodu, czy też może knuje zdradę?

O tym dowiemy się w następnym odcinku serialu.

Dodaj komentarz


komentarzy 10

 1. Podobno Antosia nie uprzedzono, że wyleci. Ale już odezwały się głosy…. o najlepszym ministrze z ostatnich kilkudziesięciu lat. Ciekawe czy go porównywali do Kostka Rokossowskiego? Ale już wieszają psy na Dudzie, a niedawno tak go chwalili. Jakiś tam miał powiedzieć nawet, ze stanął tam gdzie stało ZOMO. Beznadzieja, głupota i brak umiejętności pisania, ogromne braki w słownictwie ograniczone do słów – haseł. Ale sytuacja jest ciekawa, bo Antoni może wyciągać króliki z cylindra. Można przypuszczać, że są dobrze ukryte i niekoniecznie na zgniłym Zachodzie ani w zepsutej Ameryce. Może być też inaczej – to na niego znaleziono haki mocniejsze niż te, które przedstawił Tomasz Piątek.

     1. WP: ”
      Gen. Waldemar Skrzypczak: Polska nie jest w stanie obronić się przed najeźdźcami
      Nie ma nic gorszego, jak niepewność i niepokój w wojsku. Dlatego pierwszą z misji ministra Błaszczaka powinno być stonowanie nastrojów w armii. Sytuacja na świecie staje się coraz bardziej niebezpieczna, tym bardziej trzeba zająć się odbudową polskich sił zbrojnych – mówi gen. Waldemar Skrzypczak, były dowódca wojsk lądowych i były wiceszef MON, w rozmowie z Wirtualną Polską.”
      Według ocen osób, które mają pojecie o wojsku, to gen.Skrzypczak był najlepszym wiceministrem. Opracował i przedstawił plan do wdrażania poprawy obronności kraju. Ale przyszedł Antoni i plan odrzucono, a cały wysiłek, zakupy nowego sprzętu (karabiny najnowszej myśli) dostali nie żołnierze, a popaprańcy z WOT.
      Jest jeszcze wybitny dowódca (też na emeryturze) gen.Mirosław Różański . Wprost: „https://www.wprost.pl/kraj/10053962/Gen-Rozanski-przed-dymisja-ostrzegal-Macierewicza-ws-przeniesienia-czolgow-Ujawniono-dokument.html    Warto przeczytać. ostrzeżenia, że wystarczą cztery dni, a Rosjanie będą w Warszawie jakoś PISiaków nie ruszało. Ostatnie badania NATO pokazują, że Rosjanie bardzo wyprzedzili tę formację. A nie wolno zapominać, że Polska zawsze jest im po drodze.
      Powiedzenie    Курица не птица, Польша не заграница.      ciągle aktualne

      1. Biorąc pod uwagę olbrzymie osiągnięcia Błaszczaka w resorcie, którym dotąd kierował o przyszłość polskiej armii możemy wreszcie być spokojni. Nie tylko pierwszą misję zakończy powiedzeniom, ale każdą następna większym. Spytaj wnuka co to jest level, to zrozumiesz.

  1. Jak  mi się wydaje, Antoś czuł pismo nosem.Nie wierzę że się nie zabezpieczył. Kiedyś, będzie z półtora roku, całkiem prywatnie gadałem z pewnym gościem z takiej jednej wojskowej firmy z Z(nie chcę tu za dużo pisać), i twierdził On że Antosia otacza banda gotowych na wszystko fanatyków. Wierzę, bo wiem kim tam jest, co to za firma, a ja udawałem miłość do PiS.
   Polityka to brudna sprawa. Być może to  taka matrioszka.

   1. Jeśli chodzi o pieniądze, to fanatyków (nie mówię o normalnych ludziach)jest sporo. Ale jeśli chodzi o władzę, to wielu jej pożądających staje się groźnymi typami. Tylko czekać na reakcję, tego co nic nie ma, bo 68 mln to pestka, on musi mieć więcej.