Kotki rządzą w marcu.

Kotki rządzą w marcu.
To dlatego 8 marca jest feministyczne święto. Wymyślone w kapitalizmie. Podchwycone w komunizmie. Zrobiło karierę nawet w libertynizmie.

Czy Światem rządzą koty, czy kotki?
Oto jest pytanie!!!
Nooo, że tak powiem. To jest gorsze pytanie od, zapytania Lady Macbeth o przyszłość Królestwa. Nazwa miesiąca „Marzec” wywodzi się od marzeń. Koty przez cały rok marzą o marcu. W marcu rządzą kotki. Ale w pozostałych miesiącach kotki nie rządzą. No ccoooo ja tu napisałem???

Kiedyś dawno, dawno temu jeden mądry człowiek powiedział: Gdy już zupełnie, ale to zupełnie nie wiesz, co odpowiedzieć na zadane pytanie: POWIEDZ PRAWDĘ. A drugi również bardzo mądry dodał: – Masz ogromne szanse, że w prawdę nikt nie uwierzy.

Kotki rządzą jedynie w marcu. To dlatego 8 marca jest feministyczne święto. Wymyślone w kapitalizmie. Podchwycone w komunizmie. Zrobiło karierę nawet w libertynizmie.

Światem rządzą koty.
Łatwo to zaobserwować. Kotka zajmuje się kociętami. Kot jej w tym pomaga w taki sposób, że sprawuje ogólny nadzór nad rozwojem sytuacji politycznej i ekonomicznej. Obserwuje, czy podległy mu inwentarz, to jest ludzie i zwierzęta w sposób poprawny wykonują zlecone prace, zapewniając kotce odpowiednie warunki do wychowania potomstwa. Kot interweniuje, gdy coś jest nie tak. Opisałem to w klasycznej pracy: 17 lutego – Dzień kota

Nooo, co ja tu piszę? Będę miał przechlapane. Prawda to prawda. Nawet kotka Palli nie rządzi w Ruchu.

Czy coś można zmienić?
Czy reforma emerytalna może wzmocnić feministki? Jednomandatowe Okręgi Wyborcze? Jak poskutkują dotacje do przedszkoli i obniżanie wieku szkolnego? Co z zasiłkami? Czy parytet w Sejmie i Senacie umożliwi zamach na wszechwładzę kotów? Czy kościelny zakaz wielożeństwa poskutkowałby przejęciem władzy przez kotki? Dopuszczenie do godności wikarego? Czy rząd PiS stanie na wysokości?

THAT ARE QUESTIONS.

Czytaj więcej:
>>> Adam Jezierski

Dodaj komentarz