Hipokryzja, fałsz, diabeł ubrał się w ornat i na mszę ogonem dzwoni

Dziennikarze nagrali grupę, która świętowała 128 urodziny Hitlera.

Szef MSWiA Joachim Brudziński w związku z emisją reportażu Superwizjera będzie rozmawiać z szefem policji i prokuratorem krajowym – podał resort. Minister podkreślił, że w Polsce nie ma przyzwolenia na propagowanie faszystowskiego, komunistycznego lub innego totalitarnego ustroju państwa. Prokurator generalny polecił wszczęcie w tej sprawie śledztwa.

Służby prasowe cytują też w oświadczeniu stanowisko szefa MSWiA, który zapewnia, że „w Polsce nie ma przyzwolenia na propagowanie faszystowskiego, komunistycznego lub innego totalitarnego ustroju państwa”. „Nie ma również zgody na pojawianie się w przestrzeni publicznej symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej” – dodaje Brudziński.


To przypomnę panu ministrowi:

Swastyka symbolem szczęścia. Białostocki prokurator prawomocnie uniewinniony
2014.10.06 00:00
Białostocki prokurator został prawomocnie uniewinniony przez sąd dyscyplinarny. Sprawa dotyczyła swastyki, która przez miejscową prokuraturę została uznana za symbol szczęścia.

oraz

http://e5.pudelek.pl/91d5de4b190cac602fb86dd99c09446731a2d09b.jpg

i wtedy było cicho, nikt księży nie piętnował, nie zwracał uwagi, nie napominał.

A zawsze wczorajsze cicho to jutrzejsze głośno. Pamiętajmy, że KK z narodowcami idzie pod rękę. Nie pierwszy raz tak robi, że występuje przeciwko interesom Polski. Pamiętajmy o Brunatnej Górze i panującej u jej stóp przemocy.

Warto pamiętać, że posłance pannie Pawłowicz nikt za podobne jak niżej słowa, uwagi nie zwrócił. Komisja etyki widać wtedy zaniemogła. http://cdn.natemat.pl/68a7322d50d0b98fca50a5d3bceda8ea,1024,0,0,0.jpg

Ignacy Krasicki – Hipokryt

Mniej szkodzi impet jawny niźli złość ukryta.
Ukąsił idącego brytan hipokryta.
Rzekł nabożniś: «Psa obić nie bardzo się godzi,
Zemścijmy się inaczej, lepiej to zaszkodzi».
Jakoż widząc, że ludzie za nim nadchodzili,
Krzyknął na psa, że wściekły; w punkcie go zabili.

Co i jak się zmieni po wygranych przez PIS wyborach?

Dodaj komentarz


komentarzy 27

 1. Krzyk podnosi się aż pod niebiosa, gdy ktoś (zresztą kłamliwie i nieprawdziwie) napisze „polskie obozy”. Jednocześnie pozwala się na istnienie wielu grup o charakterze nazistowskim, zwanych narodowymi. Pamiętać należy, że czczony Hitler był narodowym socjalistą. Dlaczego stało się to w Polsce możliwe? Przecież jest nawet minister od spraw wewnętrznych, a kolejne rządy nie miały rozeznania, jaka jest skala zjawiska. Jest jeszcze jeden bardzo dobrze znany bastion zarazy faszystowskiej. To Góra Brunatna. Czy tam będzie ingerencja, czy raczej pojadą na modły?

  – Obserwuję pielgrzymki kibiców od kilku lat. Jest w nich coraz więcej agresji i nienawiści. One jednoczą kibiców, uczą ich podziału świata: „My dobrzy patrioci. A po drugiej stronie są oni: esbecy, lewacy, konfidenci”. Z roku na rok jest coraz gorzej. Dlatego protestowaliśmy.

  Spacerujemy po błoniach, pytam jak było: – Tłum zaczął gęstnieć. Zaczęli krzyczeć: „czerwone kurwy”, „lewackie szmaty”, „ubeckie ścierwa”, „po chuj żeście przyszli”, „wypierdalać”. Myśmy milczeli, żeby nie prowokować. Podszedł do mnie osiłek. „Wypierdalać!”. „Ale jak!” – pytam. „Dobra, idźcie za mną”. Wyprowadził nas wzdłuż muru. Krzyczał do innych, żeby zostawić nas w spokoju. Dalej szliśmy już sami. W Alei Sienkiewicza rzucali nas petardami. Nigdzie nie było policji. Nikt nas nie bronił. Efekt? Spalone transparenty. Kilku uczestników demonstracji zostało poszarpanych.

  Kibice uczestnicy pielgrzymki uważają, że pikiecie działaczek i działaczy Demokratycznej RP, wspieranych przez Obywateli RP, chodziło tylko o sprowokowanie burdy. Onet

  Nie zdarzyło się ani razu by zakonnicy sprzeciwili się wrzeszczanym pod ich murami słowom obelżywym. Gdy jedna z manifestantek użyła słowa k…, to ma sprawę. Tam podobnych słów poleciało setki. Jak to mówią złodziej krzyczy najgłośniej: łap złodzieja.

  Specjaliści od burd, ubliżania oskarżają: zostaliśmy sprowokowani!!!! Jeśli poszli tam bo „Pragniemy światła, uzdrowienia, bożej miłości. Dlatego tu jesteśmy”, to obecność innych nie powinna wzbudzać takiej furii, takiej nienawiści i powinna być wstrzymana przez tych co udają, że głoszą słowo…

   1. @Oby,watel
    Sugeruję powrót do oznaczania do kogo się pisze, nie zawsze to jest jasne.

    Rozdmuchiwanie tego co robi margines o (chwilowo) zerowym poparciu spowoduje wzrost zainteresowania nimi dokładnie tak jak w latach trzydziestych u naszych zachodnich sąsiadów.
    Przypominam że Adolf siedząc w więzieniu nie tylko trochę pisał, ale też stał się bohaterem dla frustratów.

    1. Uważasz, że należy wzruszać ramionami i co……? Przecież tak robiły kolejne rządy, wzruszały ramionami, a narodowcy urośli w siłę, mają organizacje. Kontakty. Czy wiesz ilu z nich jest w WOT? Może nie ma żadnego. Ale były pomysły by „prywatnym armiom” dawać broń w celu szkolenia. Naprawdę nie ma zagrożenia? Może to ja jestem strachliwa, może….

     1. Pomysł na rozdawanie broni wśród kryteriów uwzględniał poziom „patriotyzmu”. A czyż są więksi patrioci od narodowców? Z automatu ten wymóg spełniają. Wyposażeni w automaty będą mogli wreszcie wyjść z lasu w swoich gustownych mundurkach.

   2. @oby.watel:Oj naiwna jak dziecko we mgle!

    @ kwiat: Noooooo!!! Mają szczęście, że im rewolucji nie zrobię, oj mają, bo do roboty fizycznej by poszli. Przecież nic nie umieją, a biskupi nawet do UBERa się nie nadają, bo zatrudniają kierowców by ich delikatne rąsie się nie zużyły. :-))))

 2. Jako uzupełnienie można podać, że w listopadzie ubiegłego roku:

  Prokuratorskie postępowanie w sprawie portretów eurodeputowanych Platformy Obywatelskiej umieszczonych na atrapach szubienic podczas demonstracji środowisk narodowych w Katowicach zapowiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Jak przyznał, taka forma protestu nie podoba mu się ze względu na „ramy kulturowe”, ale podkreślił, że należy zaczekać na „ocenę prokuratora”, który zajmie się tą sprawą. – Akty agresji, nietolerancji, wszelkie przejawy takich zachowań stanowczo potępiam i tu nie ma w ogóle dyskusji – oświadczyła z kolei premier Beata Szydło.

  W styczniu bieżącego roku:

  Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro polecił w sobotę Prokuratorowi Regionalnemu w Katowicach wszczęcie śledztwa ws. publicznego propagowania faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego przez organizację „Duma i Nowoczesność”. Jak dowiedziała się PAP, postępowanie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Gliwicach.

  1. Gdyby to był kierunek działań, to byłoby ok. Ale czy to aż prokurator generalny ma decydować, co będzie robił prokurator niższego szczebla? Czy ten z niższego musi czekać na wytyczne w dawnym stylu? „wicie, rozumicie, towarzyszu”?

   W państwie, gdzie prawa nie ustawia się „pod wygodę władz” normy są jasne, a sterowanie niedopuszczalne. Pierwszy prokurator może interweniować w naprawdę wyjątkowych sytuacjach. Popisy Ziobry nie podobają mi się.

   1. oprac. Anna Kozińska

    15-01-2018 (15:26) Radny PiS Karol Wyszyński chciał „powiesić całe PO”. Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa

    Dostawić szubienice i powiesić całe PO – napisał na Twitterze radny PiS. Złożono zawiadomienie w sprawie, ale śledztwa nie będzie. Zdaniem prokuratury „to zwykłe manifestowanie poglądów politycznych”, a nie „akt przemocy”. – To złe świadectwo dla prokuratury i partii rządzącej – powiedział WP rzecznik Platformy Jan Grabiec.

    Zwracam uwagę na datę!

     1. Prawie 40% młodych ludzi w wieku od 18 do 25 lat podziela punkt widzenia takich organizacji jak ONR czy MW. To nie jest margines. I oznacza, że indoktrynacja katolicka od przedszkola zadaje egzamin wbrew temu co zaklinacze rzeczywistości opowiadają.

      1. Niestety, niestety, ale masz rację. A winę za to ponoszą kolejne rządy, które były i są ślepe i głuche. I głupie.Co warto pamiętać, to kler katolicki w Hiszpanii też popierał faszystów. Czy historia tamtej wojny domowej nie powinna być ostrzeżeniem?

        1. Nikt rozsądny nie twierdzi że KK i jego odnogi to super sprawa i w ogóle mam miód, jednak to nie KK jest źródłem tego co się dzieje. Oni tylko sprytnie wykorzystują sytuację i wiedzą kogo można szantażować. Mam kilka innych typów co do organizacji równie niebezpiecznych.

          

          1. @O

           Jak wspominałem wielokrotnie bi będę przypominał do usranej śmierci:
           w żadnym razie nie jestem sympatykiem KK. Przyjmij to do wiadomości i potraktuj jak stały punkt we Wszechświecie.

           Problem polega na tym że toczy nas coś w rodzaju stwardnienia rozsianego – jest więcej band łasych na strzępy Jeszczepolski.
           KK to plaga, więc skoro o tym wiemy i nic nowego nie odkryjemy, warto sprawdzić co nas żre od środka i  z zewnątrz.
           A KK…. no tak…. nikt nie przeczy że WSZYSTKIE religie powinny zostać zdelegalizowane, bo są źródłem nieszczęść i wojen.

          2. @S

           Faktycznie, skrypt dotarł do końca swoich możliwości i dalsze odpowiedzi są możliwe pod… ostatnim wpisem powyżej, pod którym jest przycisk „Odpowiedz”.

           To jest bardzo ważna informacja, że będziesz przypominał do usranej śmieci, że w żadnym razie nie jesteś sympatykiem KK. To bowiem tłumaczy dlaczego go bronisz umniejszając jego rolę. A to właśnie jest to, co nas toczy, coś na kształt stwardnienia rozsianego, co zżera od środka i z zewnątrz. Nas nie żrą inne religie. Nas pożera jedna.

      2. Przypominam Ci nieśmiało że dopóki w Niemczech było fajnie i kraj kwitł, naziści nie meli poparcia z z Adolfa się śmiano. Oczywiście, teraz jest  świetnie, ludzie mają świetlane perspektywy i w ogóle jest happy, więc skąd te nastroje??? Może warto trochę przyjrzeć się historii?
       Wybacz, ale co do katolicyzmu i indoktrynacji to zaczynam wietrzyć lekką paranoję.

       1. Bardzo możliwe :-)) trzydziestego mam wizytę u neurologa, może coś stwierdzić. Najgorsze podejrzenia są gorsze niż świadomość, że jest jak jest.

        Mówisz, że kler taki niewinny?http://bi.gazeta.pl/im/65/05/13/z19945829V,Ks–Jacek-Miedlar-na-mszy-w-intencji-ONR-w-Bialyms.jpg

        Przypomnę księdza Lemańskiego i wielu innych, którym zaklejono usta zakazami. A ten cacuś ze zdjęcia w mowie i czynach szalał i żadnemu biskupowi nie przeszkadzał. Wyżej jest fotka błogosławionych w kościele w Białymstoku. W wolnym czasie proponuję lekturę http://studioopinii.pl/archiwa/184439           https://www.tygodnikpowszechny.pl/sprawy-wymagajace-szczegolnej-duszpasterskiej-troski-148107  Tak wyglądają kierujący KK. Zerknij na link do fotki z klasy szkolnej. Ciekawe i takie tylko „podczepienie się” czy „twórcze działania”?

        1. @ZielonyKwiat
         30 stycznia? Będę trzymał Cię za kciuki. I kciuki ZA CIEBIE.
         Ja idę jutro, bo chyba sam się nie wyleczę. Niby grypa….ale coś za długo trzyma. Czuję się jak zbity pies.
         Co do KK to oboje wiemy że to organizacja przestępcza od co najmniej 1000 lat. Nie ma co się spodziewać czegokolwiek dobrego. Ja tylko cały czas przypominam że chociaż w Jeszczepolsce są najbardziej widoczni, to nie są jedynym złem. WSZYSTKIE   sekty religijne należy zdelegalizować, majątki przejąć a przywódców zamknąć do więzienia na Procjonie, bez sprawdzania czy ta gwiazda ma planety.

          

         1. Zrobiłabym prościej. Wszystkie nieruchomości stałyby się własnością gmin, a miejsca kultu byłyby nieodpłatnie użyczane. Darowizny mogliby otrzymywać księża, po opłaceniu odpowiedniego podatku. Po śmierci księdza darowizna stawałaby się własnością gminy. I żadnych darowizn z urzędu za !% lub 0,1% A darowaną klerowi ziemię należałoby także oddać gminom. I gdy mają mało, to jak księża we Francji niech idą do pracy.
          To by dopiero bolało, ale i zrobiło porządek z rządzacymi biskupami.