Fala kobiecego gniewu

Wszyscy byli przekonani, że Polskę zmieniło Prawo i Sprawiedliwość. I to jak zmieniło! Cały świat patrzy ze zdumieniem, oczy przeciera. Polska tak się zmieniła, że poznać ją trudno. Niestety, mylili się wszyscy! Na Kongresie Kobiet Agnieszka Graff ujawniła szokującą prawdę, której się nikt nie spodziewał — to Fala kobiecego gniewu zmieniła Polskę. Sądzę, że zmieniła też każdą uczestniczkę protestów z osobna. Przestałyśmy się bać, przestałyśmy się wstydzić. I to jest prawda. Śledząc wyczyny pani Szydło, pani Pawłowicz, pani Godek i innych pań trudno nie dostrzec, że przestały.

100 lat temu Polki otrzymały prawa wyborcze. 100 lat potem zmieniły Polskę. Niestety okazało się, co ujawniła z kolei Manuela Gretkowska, że po zmianie Polska nie jest kobietą. Jest zapijaczonym, nieudolnym facetem w depresji.

Nie od dziś wiadomo, że jak kobieta za długo się gniewa, to facet wpada w depresję i zaczyna pić. W tym przypadku depresja musiała być niebywale głęboka, skoro kobieta wpadając w nią stała się mężczyzną.

Fala kobiecego gniewu zmieniła Polskę. Oby tylko jej nie zatopiła.

Dodaj komentarz


komentarze 3

 1. „Ukradłeś” mi temat. Napiszę o kobietach inaczej. A to kim jest Polska najlepiej świadczy jak potraktowano osoby niepełnosprawne, które w 100% zależą od pomocy innych.

  Marek Hłasko: „Czy pani wie, co to jest – Polska? Jest to kraj, w którym zawsze klęka się przed pałką policjanta, lecz nigdy przed geniuszem. (…) Człowiek przyzna się do wszystkiego, lecz nigdy do samego siebie. Czy pani podziela moje zdanie, Spermensito? Czy pani wie, czysta dzieweczko, że istnieje na świecie taki kraj, w którym każdy z jego mieszkańców uważa się za zmarnowanego człowieka? Czy pani wie – o pieśni słodyczy! – że jest pod niebem taki kraj, w którym każdy kretyn mający ptasi móżdżek i zbyt słabe ręce do pchania taczek… – w którym każdy łajdak, zanim zdążył innym podstawić nogę i sam wpaść pyskiem w błoto – uważa się za człowieka skrzywdzonego przez historię? Czy pani wie, że jest taki kraj, w którym, gdy złodziej staje przed sądem i skazują go, on z braku argumentów krzyczy: „Jestem Polakiem” – Czy pani wie, że jest taki kraj, który powinien mieć w herbie – zamiast orła – rozwścieczonego indyka z tubą wazeliny w szponach, na tle dwu nahajek z bielonego klozetu z serduszkiem? Kraj, w którym słowo „polityka” od wieków równoznaczne jest ze słowem „oszustwo”?”

  Na jego pomniku umieszczono napis ” Żył krótko, a wszyscy byli odwróceni.” 1934-1969

   1. Tradycja w Polsce – rzecz prawie święta. Prawie każdy prawdziwy powie, że ten kto tradycji nie podtrzymuje to wróg Polski. proponuję ciekawy wywiad.

    https://kobieta.onet.pl/kamil-janicki-napisalem-te-ksiazke-nie-po-to-zeby-udowodnic-jakimi-grzesznikami-byli/91n7yts
    To i co się dziwić, że poseł prawy i wierzący bije lub zdradza żonę? Tradycja!!! A gwałt? Najlepiej wychodzi księżom, gdy gwałcą dzieci.
    Jeszcze jedna tradycja ożyła – sprawność nożowników !!! Przecież „kosa” to przedwojenne określenie.