Duma Putina pisbolszewina!

W. Putin

Czy te oczy mogą kłamać ?

Chyba nie…

Czy Minister Macierewicz po roku zasiadania na urzędzie, na którym miał wedle zarzekania się PiS-u w kampanii wyborczej nie zasiadać, sprowadził wrak Tutki ze Smoleńska?

Chyba nie…

Czy prezes wygranej w wyborach partii stał się premierem rządu ?

Chyba nie…

Czy PiS  rozwalając system prawny trójpodziału władzy w Polsce działa na rzecz demokracji i państwa prawa?

Chyba nie…

Czy planując rozwalić świeżo zreformowany system edukacji i generując bezrobocie wśród nauczycieli działa na rzecz oświaty społeczeństwa Polskiego?

Chyba nie…

Czy gloryfikując ksenofobię działa na rzecz Europy?

Chyba nie…

Czy generując wzrost długu publicznego prowadzi rozsądną i bezpieczną dla Polski gospodarkę?

Chyba nie….

Kto więc odnosi korzyści z działalności i niekompetencji rządzącego w Polsce ugrupowania, oprócz  samych zainteresowanych, członków i wyznawców tego ugrupowania?

Myślę, że największym wygranym obecnej „dobrej zmiany” w Polsce jest Moskwa!

Jak już pisałem w jednym z komentarzy: „…twierdzę, że PiS to czysta bolszewia z mentalnością ubecko-rewolucyjną, przybraną w katolicko-endecki płaszcz. Putin może być z nich dumny.”

 

Zdjęcie za Euro 2016: Władimir Putin DRWI z angielskich kibiców

A politykom polskim dedykuję piosenkę inspirującą ten wpis.

24.08.2016
villk

Dodaj komentarz


komentarze 3

 1. Czy planując rozwalić świeżo zreformowany system edukacji i generując bezrobocie wśród nauczycieli działa na rzecz oświaty społeczeństwa Polskiego?

  Utrzymywanie miernej kadry, która pracuje po kilka godzin tygodniowo, tworzy klasy matematyczno-patriotyczne, wszystkie uroczystości szkolne zaczyna w kościele, wprowadza obowiązkowe modlitwy przed lekcjami to działanie na rzecz oświaty?

  1. W rodzinie jest dwoje nauczycieli. Jeden to fizyk i informatyk w liceum.  Druga to nauczycielka angielskiego. Nienormalne stosunki w szkołach, pozbawieni praw wychowawczych nauczyciele, dziwolągi chronione Karta Nauczyciela – to nienormalność w polskiej szkole.

   Rozmawiałam dziś z koleżanką. Zapytałam o dzieci – co u nich. Córka znajomej wyjechała ponad 10 lat temu do Irlandii. Tam żyje w związku partnerskim z Portugalczykiem. Mają 6-letnią córeczkę. Nikt ich z tego powodu nie szykanuje. Z powodu pochodzenia plemiennego też nie.
   – To dziewczynka idzie w tym roku do szkoły?
   – Nie, ona idzie do 3 klasy. Bo w Irlandii dzieci naukę rozpoczynają w 4 roku życia. Część pobytu to zajęcia szkolne, część przedszkolne. Dziewczynka bardzo dobrze mówi i po angielsku i po gaelicku, który to jest językiem narodowym Irlandczyków. Tam rodzice tępi nie powodowali żadnych protestów. Za naukę odpowiada rząd, a nie ble…ble…(zamiast brzydkiego słowa)

   Gdy czytam mowy o utracie pracy nauczycieli, a nikt nie mówi o programie nauczania, o problemach wychowawczych, to opozycja nie jest opozycją, a grupą tumanów.

   Dam przykład: Jeśli uczeń zachowuje się nagannie, to nauczyciel nie może go skarcić mocnymi słowami, bo to narusza uczniowskie ble….ble…ble. Jeśli nauczyciel uważa, że dobrze by było gdyby uczeń poszedł do psychologa, to może go do niego zaprowadzić JEŚLI UCZEŃ WYRAZI ZGODĘ!!!! Nie ma lekarstwa na przeszkadzających na lekcjach innym uczniom, nauczycielowi. Ze szkoły wyrzucić (często nawet bandziora) nie można. Chyba, że zostanie aresztowany.

   To ułameczek problemów!!!!! w polskiej szkole. O dziwolągach nauczycielach nie tym razem. O demoralizujących nadskakiwaniach klerowi — brak słów.

 2. Waszczykowski zarabiający jako szef dyplomatów, zarzeka się, że on dyplomata nie jest. I mówi prawdę, bo oni jego wygląd, ani zachowania, ani wypowiedzi, nie są odpowiednie na to stanowisko.

  I tak jest ze wszystkimi stanowiskami. Ale są szanownemu prezesowi posłuszni.To cała rekomendacja. W dodatku Sikorski go nie lubił i wyrzucił z pracy, to już ma zalety według prezesa, bo każdy kto z Sikorskim wszedł w udry….będzie wierny.

  Nie potrafi? No i co z tego, ale „partia go postawiła i partii służy wiernie”

  p.s. To nie oczy, to ślepia.