Całkowity zakaz aborcji subito!

Każdy, kto był przeciw będzie za. Przekonany siłą argumentów, a nie z musu. Będzie nie tylko za zakazem aborcji, ale za całkowitym zakazem aborcji. Bez żadnych wyjątków. A będzie za, ponieważ decyzję będzie mógł podjąć osobiście. W drodze referendum. Referendum wyjątkowego, bo i materia jest szalenie delikatna. Wyjątkowość zaś tego referendum polegać będzie – oprócz wagi rozstrzygnięcia – na tym jeszcze, że każdy będzie miał prawo rezygnacji z udziału w nim po wniesieniu stosownej opłaty w wysokości np. 90% miesięcznego dochodu.

Aby głos był ważny i zaliczony jako oddany za całkowitym i bezwarunkowym zakazem aborcji muszą być spełnione dwa warunki. Po pierwsze należy postawić krzyżyk w kratce TAK przy pytaniu „Czy jesteś za całkowitym i bezwarunkowym zakazem mordowania niewinnych nienarodzonych istotek którym bóg dał życie wskazując drogę plemnikowi?” Po drugie po postawieniu krzyżyka w kratce TAK należy zadeklarować kwotę przy deklaracji „Tak! Będę łożył/a na utrzymanie niepełnosprawnych dzieci, które na skutek mojej decyzji przyjdą na świat, kwotę ….. zł (nie mniej niż 100)!”.

Takie referendum pozwoli raz na zawsze rozwiązać problem aborcji, a premier miast robić wszystko, żeby nie przeszedł projekt ani czarny, ani tęczowy będzie mógł nie robić nic. Mam nadzieję, że pomysł poprze również poseł Godson, co pozwoli mu zachować twarz i poprawić swój wizerunek w lustrze.

Dodaj komentarz