Bez żadnego trybu.

Dlaczego w Polsce viagrę można kupić bez recepty?  Czy dlatego aby PiS-owi nie opadało?

Czy pigułka „dzień po” będzie dostępna w Polsce bez recepty gdy PiS-owi skończą się pieniądze na 500+?

Kto wyjaśni czym różni się mieszkanie + od oszustwo +?

Dlaczego PiS chce budowy nowych więzień? To dość proste chce po prostu wygodnie siedzieć.

Temat z ostatniego gimnazjalnego wypracowania: ”Udowodnij tezę , że kto daje i odbiera ten się w PiS-ie poniewiera na przykładzie wypowiedzi byłej premier i pewnego pisowskiego „zwykłego” posła”.

Podobno niektórzy widzą w prezesie Janosika co to odbiera bogatym (np. byłym ministrom ) i daje (nie swoje)  biednym. Ale wiecie czym się oni różnią?  Maryną. Janosikowi  Maryna jednak  chyba nie miauczała.

Swoją drogą to ciekawe ile jajek w tym roku na święta poświęcił w swym koszyczku Kaczyński, a ile Macierewicz i który w końcu roku będzie mógł powiedzieć „ja bolsze”.

Podobno gdy słupki spadają rosną emocje i delfiny szybciej pływają.

Polska była już Chrystusem, przedmurzem, kamieni kupą, teraz dzięki prezesowi jest państwem bez żadnego trybu – doprawdy dziwna to zmiana, wątpię czy na lepsze.

Czy to prawda że „PiS” to skrót od Podli i Skorumpowani?

Bo są tacy co twierdzą że to „poj…by i sku…ny”.

Ja sądzę że takie twierdzenia  to przesada ostatecznie można mówić o Pobłogosławionych i Skomunikowanych przez pewnego obdarowanego przez bezdomnego.

 

08.04.2018
Villk

 

Że przypomnę: Ptyś jako kierowca. Bajka autobusowa.

 

Dodaj komentarz


komentarze 4

 1. PiS chce budować nowe więzienia, tymczasem Holandia swoje zamyka. Od 2013 r. już 24 takie ośrodki. 

  Liczba skazanych w Królestwie Niderlandów od lat sukcesywnie spada, podobnie zresztą jak ogólny wskaźnik przestępczości. W wydanym w 2008 r. studium wskazano szereg przyczyn tak obiecującego stanu rzeczy – przemyślane i skuteczne programy resocjalizacyjne, brak restrykcyjnego prawa antynarkotykowego, korzystanie na szeroką skalę z możliwości dozoru elektronicznego. Tylko ten ostatni środek przyczynił się do zredukowania liczby powrotów do przestępstwa o połowę.

  W ubiegłym roku, aby utrzymać istniejące więzienia, Holandia musiała uciec się do tak niecodziennego kroku jak… import więźniów. Do kraju przewieziono 240 skazanych z Norwegii. Ministerstwo Sprawiedliwości uznało jednak, że utrzymywanie więzień, w których świeci pustkami, w żadnym wypadku się nie opłaca. Do końca wakacji zlikwidowanych ma zostać pięć takich obiektów. Przypomnijmy, że już w 2013 r. Holandia zlikwidowała 19 zakładów karnych.

  W siedemnastomilionowych Niderlandach karę więzienia odbywa tylko 11 600 osób, co daje 69 osadzonych na 100 tys. osób.

  https://strajk.eu/holandia-zamyka-wiezienia-zabraklo-przestepcow/

 2. W Krakowie powstanie gigantyczne osiedle budowane w ramach rządowego programu “Mieszkanie Plus”. 10 tysięcy nowych mieszkań — największa tego typu inwestycja w kraju. Teraz ten teren wygląda tak:

  Zdjęcie ©Adam Wojnar / Polska Press. Tutaj więcej zdjęć.

  Jak widać pełna infrastruktura — woda, gaz, kanalizacja, sieć dróg dojazdowych i komunikacja miejska. Szkoły, przedszkola, sklepów nie przewidziano. Kościół pewnie stanie…