A wiecie

A wiecie kiedy PIS miało by naprawdę wielki wkład w finanse państwa? Gdyby zamiast podatku paliwowego uchwaliło podatek od głupoty. Wtedy, tak jak ten paliwowy nie obowiązywał by w całej Polsce tylko na stacjach benzynowych, tak ten od głupoty płacili by tylko członkowie PiS-u.

A wiecie, że Pis podobno chce wprowadzić uchwałą zmianę umożliwiającą ministrowi Ziobro wpływ na skład Sądu Ostatecznego? Episkopat się jeszcze w tej kwestii nie wypowiedział ale podobno trwają konsultacje.

A wiecie kto jest królem Polski? Nie, nie Prezes, na razie jeszcze Chrystus.

A wiecie czym się różni PiS od islamskich terrorystów? Ci drudzy sieją terror za pomocą bomb, ci pierwsi za pomocą uchwał sejmowych.

A wiecie, że żubry z Białowieży wystąpiły o wizy Białoruskie? W podaniach  motywują to strachem przed tym, co będzie chciał zerżnąć PiS jak już zerżnie całą puszczę.

A wiecie czemu kaczyści z taką starannością wycinają wszystkie drzewa? Bo pamiętają hasło o drzewach, liściach i komunistach.

A wiecie , że nie pokonała orła wrona? To kaczka też go nie pokona, nawet jeśli walka będzie w błocie.

A wiecie jak się nazywają dwa bulteriery sejmowe co własną piersią osłaniają niektórych przed wiedzą? A nie powiem wam, zgadnijcie sami, dla ułatwienia wam powiem że przed odpowiedzialnością nie osłonią.

A wiecie czym się rożni kaczym  od faszyzmu? Literami.

A wiecie czym się różni kaczym od bolszewizmu, oprócz liter? Długością trwania.

A wiecie jaka jest definicja „piźdielca” – to określenie „głupiego i bezmózgowego człowieka, który nie umie rozsądnie myśleć i pieprzy głupoty” i  żeby nie było, to nie moje. Mnie jedynie interesuje w tym kontekście  korelacja pomiędzy PiS a piź.

 

15.07.2017
villk

 

Definicja za: Piździelec (slang)

ps.1
To co się dziej z logowaniem  na portalu TOKFM  napawa mnie niepokojem i zniesmaczeniem.

ps.2
udało mi się wejść na własny blog. Święto lasu… Ciekawe jak długo Ten wpis czekał od 15 lipca na publikację…

Dodaj komentarz